Wpis z mikrobloga

Moi drodzy mam dla was coś fajnego do polecenia na szybki obiad. Mieszanka mrożonka (foto opakowania w komentarzu). Ogólnie polecam bo macie tutaj ziemniaki, cukinię, kukurydzę, cebulę, fasolkę szparagową, paprykę. I nawet saszetkę przypraw!
Dobra sprawa, bo ja sama bym nie kupiła ziemniaków bo nie chcę mi się obierać, a ogólnie cebuli, papryki i fasolki nie lubię a tutaj wszystko razem super smakuje.
Jeszcze od siebie dołożyłam tutaj pomidorka i kurczaka. Ano i przyprawiłam na początku po swojemu (sól, pieprz, czosnek, zioła prowansalskie, ostra papryka), a potem zobaczyłam że jest przyprawa w opakowaniu to też dodałam.
Bardzo szybki obiad!
#studentkagotuje #gotujzwykopem #jedzzwykopem
źródło: comment_1611768836Ll8FCdo0wFSVlbyVCp5rcD.jpg
  • 10
@Rruuddaa: dla mnie (facet) raczej słabo, poza tym sama mieszanka wychodzi dość drogo - bardzo dobre z biedry są mieszanki indyjskie (przyprawa w stylu curry), turecka (przyprawa gyros) i najlepsza wg mnie - grecka (przyprawa lekko kwaśna z czosnkiem i ziołami), do podrzutki dobra do usmażonego kurczaka, albo ugotować na parze i podawać jako dodatek zamiast sałatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)