Wpis z mikrobloga

Hello Mirko, śniło mi się moto dziasiaj w nocy, więc tak mi przyszło do głowy - macie już jakieś wstępne plany na motowycieczki na najbliższy sezon?
Ja póki co rozważam następujące warianty:
- Szwajcaria
- Rumunia, żeby tą transfogaraską zobaczyć
- Norwegia po raz 2 :)
Oczywiście nie liczę wyskoków w Bieszczady na camping czy coś, bo to na pewno wpadnie :D

Chciałbym jak najwiecej po czarnym pojeździć, bo kusi mnie aby na sezon 2022 przeskoczyć na Africę Twin i pośmigać trochę bardziej poza trasami :)

A u was jakie plany?

#motocykle #motomirko #motowypady
  • 23
faaker


@bigger Możesz coś więcej napisać o tym napisać? :)

@emissary: Co tam z tymi policmajstrami? Pewnie czepialscy co? Ja też Szwajcarię mam gdzieś z tyłu głowy głownie dlatego, że szwagier tam mieszka i w czerwcu będzie brał tam moto więc zaprponował wspólny przejazd :)
@pepepanpatryk: Kamerki nie mozna uzywac, nawet do nagrywania widoczkow podczas jazdy, wlepiaja mandaty za przekroczenie o 1km/h, w ciul wszystko drogie.
Przygod z policja nigdy tam nie mialem, ale pilnuje sie mocno jak tam jestem.
@pepepanpatryk:

Najwiekszy zlot motoyklowy w Europie. Taka Daytona

Mimo,ze nie jestem entuzjasta HDcji polacam kazdemu motocykliscie.

Na tydzien w takiej jednej malej gminie prkatycznie nie ma samochodow a tylko motocykle. WSZEDZIE. WSZEDZIE. Petla kilkanascie kilometrow dookola jeziora zmieniaja na jednokierunkowa i claa dobe jezdza tam dziesiatki tysiecy (!) motocykli.

Do tego miejsce jest mega , bo to super baza wypadowa wszedzie.

30 km do wloch, nawet mniej do Slowenii .
Do
bigger - @pepepanpatryk: 

Najwiekszy zlot motoyklowy w Europie. Taka Daytona

Mi...
@pepepanpatryk: gasthausy sa co krok. Za dwuosobowy pokuj zwykle ze sniadaniem w okolicach 200PLN za noc za 2 osoby. Znajdziesz tez spokojnie taniej.

Kemping na EBW to zwykle jakos 17 EUR za osobe + namiot + motur. Warunki OK.
Ale mozesz sie podczas EBW rozbijac na dziko za darmo. KWestia miejsca. Bo park zmienia sie doslownie w obozowisko

Dwukierunkowa droga dookola jeziora zmienia sie w jednokierunek i cala dobe jezdza dookola.
bigger - @pepepanpatryk: gasthausy sa co krok. Za dwuosobowy pokuj zwykle ze sniadani...

źródło: comment_1611824802qirUhWGzN0dv3LCTndcc5h.jpg

Pobierz
@pepepanpatryk: Absolutnie warto. I tak jak pisalem wczesniej. Ja raczej tez nie przypadam za zlotami , ale tam klimat byl super.

Kaski na kierownicach, kluczyki w stacyjkach, telefony laduja sie na siedzeniach. Bylem tam kilka razy i nigdy nic nie zginelo.

Wsiadasz rano na motocykl, klamoty zostwiasz na kempingu i jezdzisz na lekko ile tyle chcesz. Ogaldajac mega widokii dookola. Wracasz jak Ci sie znudzi. Piwko, zarelko, piwko,piwko drink, kocert, drink,
bigger - @pepepanpatryk: Absolutnie warto. I tak jak pisalem wczesniej. Ja raczej tez...

źródło: comment_16118255252NtNd3gaoVpp4k06Zrl8G0.jpg

Pobierz
@pepepanpatryk: Sporą część z tego widziałem, ale nie na motocyklu. Ogólnie cała trasa wzdłuż brzegu Adriatyku jest bardzo ładna i ciekawa jako trasa na motocykl (zakręty), do tego droga do Theth w Albanii (asfalt i szuter jak ktoś chce lecieć prawie 70km po górach).