Wpis z mikrobloga

@Gaku745:Ty za to masz. Uspołeczniona własność spółdzielcza, bez odpowiedzialności, do tego państwowo kontrolowany, sztucznie pootrzymywany interwencjonizmem twór, tak bardzo kapitalistyczny.

o czym piszesz


Teraz sobie przypomniałam, to ty jesteś typiarą która myśli, że pieniądze to zadrukowane papierki które mają wartość same w sobie i jest ich jeden podzielny worek. Do tego nie rozumiejąca jak działają podatki. Szkoda nawet strzępić ryja na takie dzieciaki.
Uspołeczniona własność spółdzielcza, bez odpowiedzialności, do tego państwowo kontrolowany, sztucznie pootrzymywany interwencjonizmem twór, tak bardzo kapitalistyczny.


@niebieskatrytytka: Ale od kiedy w USA jest uspołeczniona własność spółdzielcza? xD

Może jeszcze pełna samorządność i demokracja ekonomiczna.

Teraz sobie przypomniałam, to ty jesteś typiarą która myśli, że pieniądze to zadrukowane papierki które mają wartość same w sobie i jest ich jeden podzielny worek. Do tego nie rozumiejąca jak działają podatki.


Pisałam tak kiedyś?

pieniądze
Ale od kiedy w USA jest uspołeczniona własność spółdzielcza?


@Gaku745: A czym są do #!$%@? są spółki akcyjne. Własność społeczna bez odpowiedzialności.

demokracja ekonomicza

A to co znowu za #!$%@??

What? Ktokolwiek w ogóle tak myśli? xD


Ty i dzieci w przedszkolu
A czym są do #!$%@? są spółki akcyjne. Własność społeczna bez odpowiedzialności.


@niebieskatrytytka: Podpowiem ci - spółkami akcyjnymi. A nie własnością społeczną.

Nie wiem skąd się wzięło myślenie że spółki to spółdzielnie. Nie, nie są xD

A to co znowu za #!$%@??


@niebieskatrytytka: Samorządność pracownicza, jak w spółdzielni.

Ty i dzieci w przedszkolu


@niebieskatrytytka: Jakiś dowód? Czy bezpodstawne oskarżenia? xD