Wpis z mikrobloga

Nie wiem może ja źle szukam, mam złe wymagania czy coś innego ale czy ktoś może mi powie o jakieś #mieszkaniedeweloperskie we #wroclaw które ma ciekawe rozkłady i w miarę znośny termin oddania? Jeszcze może bym przebolał ten termin chociaż przyznam, że nie widzi mi się czekania do końca 2022/ początku 2023 no ale tak to niestety działa...

Zależy mi głównie na dobrej komunikacji z centrum, bliskość tramwaju byłaby idealna. Celuję głównie w południe Wrocławia tj. Krzyki/ Borek/ Grabiszyn/ Gaj/ Tarnogaj. Oczywiście bez kwiatków typy Wojszyce/ Oporów/ Jagodno czy Brochów. Coś ostatnio wybraliście, na coś czekacie/?

#nieruchomosci #mieszkanie #kupnomieszkania
  • 15
@Kermii: Jeśli mieszkanie jest ciekawe, ma super rozkład i jest warte kupienia, to pójdzie szybko i nic nie znajdziesz z szybkim terminem. Możesz polować na coś w Porcie Popowice, bo nie zaczęli jeszcze sprzedawać budynku H, a kończą już budować ostatnie piętro, więc oddanie będzie max za rok lub wcześniej. To jest totalny wyjątek, bo zwykle deweloper zaczyna sprzedawać mieszkania podczas robienia wykopu pod budynek.
@NaSmyczy: W sumie nie brałem tego pod uwagę ale taki podejście mi jak najbardziej pasuję tj. najpierw budujemy a potem sprzedajemy. Orientujesz się może jakie były średnie ceny za te wcześniejsze etapy? Dzięki za tą informacje :)
@NaSmyczy: W sumie dowiedziałem się o cenach "odpadków" to jest ponad 10k/ m2, ciekawe co będzie jak wyjdzie sprzedaż budynku H (koniec lutego/ początek marca) (°°
@Kermii: Może być różnie. Budynek H będzie najmniej atrakcyjny z całego osiedla (blisko będzie biurowiec i most), więc może być odrobinkę taniej. Wszystko zależy od danego mieszkania, piętra, układu itp
@Kermii: @NaSmyczy: chore te ceny w tym Wrocku, też szukam czegoś do 350k w sensownej lokalizacji. Ale z tego co widzę na portalach to nie ma w czym wybierać, chyba trzeba się przejechać osobiście i dzwonić po numerach na budynkach.