Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 53
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:02, Piątek, 29 stycznia 2021. Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa. Słońce podniesie się dziś o 07:40. Będzie oświecało nas 8 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:19. Ciemna noc zapadnie o 17:42, ale gwiazd można wypatrywać od 16:58.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 30
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@micke: @algus @AllGoesWrong @AnalneIgraszkiSzatana @Dziesion @Hansim33 @Jurgen_Van_Beethoven @Kalmuk32 @kielbasa_z_cebula @kiniu28 @kolorowe_skarpetki @Koniec_przegrywania @lujon96 @Maciejevski @mannoroth @Michal0173 @Obiekcja @omi-omi @petla_sprzezenia @PIAN--A_A--KTYWNA @Piekny_Maryjan @piupiulaserem @Pjotsze @Rozpuszczalnik320 @sizuuu @Syskiev @Variety @Wejszlo @WujekJemu @yyynotentego @zawodowi3c
Ostatnio jestem rannym ptaszkiem. Piątek piąteczek piątunio wariaty. Zimny prysznic odbyty (zepsuta hydraulika przez roztopy i przymrozki), nalewki naleweczki nalewunie już czekają na wieczór, kanapki zrobione (awokado to moje odkrycie 2021, dlaczego nikt nie reklamuje na potęgę awokado (
p.....m - @micke: @algus @AllGoesWrong @AnalneIgraszkiSzatana @Dziesion @Hansim33 @Ju...
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu @Najlepszy_kolega_Damiana
Cześć Wam wszystkim!
Smacznego śniadania z kawą. Uśmiechu od ucha do ucha i niech to trwa do niedzieli. Trzymajcie się ciepło. Hej!
Dzisiaj ode mnie skoczna Angele ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@TomTailor100 już trochę za długa ta przerwa (°°
@nie_mowie_po_kociemu coś długo Ciebie nie ma, nie zasypało śniegiem?
@piupiulaserem opowiedz mi o smaku chleba razowego z pastą awokado ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pjotsze no i gitarra, dzisiaj będę połykał kilometry przy new retro ( )
@martica bendem ( ͡°( ͡° ͜
Nie dajcie się nigdy nabrać na to, że urodziny znajomego w czwartek to super pomysł. Nie warto było szaleć tak


@Syskiev Strasznie wczoraj zachlałem, paliłem blanty do 5 rano, film mi się urwał jak leżałem w rurze, teraz mnie krzyż #!$%@?.
Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Niektórzy mówią że nie można chlać w czwartek, ale to nieprawda, można tylko trzeba wstać rano, na tym polega odpowiedzialność.

Udanego