Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki, dostałem list od GITD z fotoradaru. Tablica rejestracyjna jest całkowicie biała, widać częściowe odbicie tablicy w mokrej ulicy, ale nie jest ono w lustrzanym odbiciu (WTF?, przy czym nie da się odczytać numerów na tej tablicy w całości), nie widać naklejki na szybie, nie widać kierowcy.

Jak ja mam się od tego odwołać? Marka i model auta ten sam co mój, ale to nie ja.

Fotoradar to TraffiStar SR520.

#prawo #policja #gitd #mandat #kiciochpyta #pytanie #przepisydrogowe #motoryzacja #polskiedrogi #fotoradar #fotoradary

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6014296d0bdc86000a7a630f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
Pobierz
źródło: comment_16119492578Cl7d1Qsj4Q9qYsFyDN7gg.jpg
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania ogólnie oni mają te zdjęcia w dużo lepszej jakości, więc numery powinni odczytać. Można się nie przyznać do kierowania, ale nie wyrzekniesz się swojego auta. Pierwszy raz spotykam się z sytuacją żeby ktoś dostał nie swoje zdjęcie :)

Może nie być łatwo, bo powiedzieć że to nie on to sobie może każdy. Będzie pewnie trzeba udowodnić że tego dnia o tej porze było się gdzieś indziej. Pytanie czy na podstawie wideorejestratora