Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki, dostałem list od GITD z fotoradaru. Tablica rejestracyjna jest całkowicie biała, widać częściowe odbicie tablicy w mokrej ulicy, ale nie jest ono w lustrzanym odbiciu (WTF?, przy czym nie da się odczytać numerów na tej tablicy w całości), nie widać naklejki na szybie, nie widać kierowcy.

Jak ja mam się od tego odwołać? Marka i model auta ten sam co mój, ale to nie ja.

Fotoradar to TraffiStar SR520.

#prawo #policja #gitd #mandat #kiciochpyta #pytanie #przepisydrogowe #motoryzacja #polskiedrogi #fotoradar #fotoradary

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6014296d0bdc86000a7a630f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej Mirki, dostałem list od GITD z ...

źródło: comment_1611949267gp0mYGuMQ1rbesY52g7Pqg.jpg

Pobierz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: to twoja tablica a jest na ulicy bo w fotoradarach jest zastosowana taka technologia jak w starych lustrkach wstecznych gdzie przyciemnia się takim przestawnikiem ktore daje lusterko w dol lub w gore, jak uwazasz że to nie ty jechałeś i może być wałek to nie przyjmujesz mandatu i idziesz do sądu, zdjęcie któe dostałeś jest wydrukiem z czarnobialej drukarki, jak sprawa trafi do sądu jako dowód będzie służył oryginalny kolorowy
@AnonimoweMirkoWyznania: odpisz że nie pamiętasz, a zdjęcie jest tak słabej jakości że nie możesz rozpoznać, wtedy Cię wezwą do siebie i pokażą oryginał na kompie, a tam już będzie ryj dokładnie widać. Wiem, bo sam próbowałem coś ugrać ale i tak tak 100zł przytuliłem:(