Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Winsomegirl: 1) laphroaig - torfowa łycha, bardzo fajna odskocznia i ciekawy smak
2) JD - jack daniels :d troxhe przejscie pod slodycz
3) Don Papa - RUM ktorym jestem zachwycony. Niewiedzialem ze alkohol a zwlaszcza rum moze byc tak smaczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) wanilia w plynie.
a potem do teraz własny dzin - na a dzin to sam robie ale to nie jesy sztuka xd dzin
@lubiacy_beton: piłam ostatnio łychę ale nie mogę za dużo pić bo później boli mnie głowa zdecydowanie wolę słabszy alkohol no i gin dobrze toleruje. Jeżeli chodzi o tym to piłam tylko taki tani capitan coś tam i nie porwał mnie
@Winsomegirl: Mam pytanie, ponieważ zauważyłem że dostosowuje się do serialu lub lektury. Przykładowo przy grze o tron piłem wino leczy przy Peaky Blinders sączylem whisky, ślepnąc od świateł wódka. Myśle ze seriale, książki miały wpływ na to co chciałem wypić. Miał ktoś może podobie? Plus - nie pale, lecz przy Peaky Blinders miałem niesamowitą chęć sięgnąć po szluga. Jakieś przekazy podprogowe? Czy jestem aż tak słaby. Szluga nie spaliłem żeby nie
kolejny który ma #!$%@? charakter i musi atakować innych ludzi za nic hahaha ¯_(ツ)_/¯


@Winsomegirl: Ja jej nie atakuje. Rozmawiałem z tą osobą jakiś czas temu i wiem, że ma problem z alkoholem. Tyle. Nic do niej nie mam. Wyluzuj spermiarzu.