Wpis z mikrobloga

no to kluczyki wyjąłem że stacyjki i kazałem mu siedzieć


@UpszejmyAndrzej: Podziwiam, ale na przyszłość lepiej zostawić takie zatrzymania służbom. Taki najebus mógł spanikować i cię rozjechać. Niedawno był opisywany na wykopie taki przypadek przy próbie zatrzymania.
@UpszejmyAndrzej: daj znac jak sie sprawa zakonczy. Moj kolega kiedys mial podobnie i zostal wezwany na swiadka do sądu. Z 2 lata sie sprawa ciagnela, a policja na przesluchaniach robila z niego debila pytaniami typu czy bylo ciemno, i w takim razie jak pan mogl widziec ze to byl kierowca.
@szasznik
W normalnych warunkach drogowych, to rzeczywiście byłoby bardzo ryzykowne, ale dzisiaj w Gdańsku trudno ruszyć z miejsca. Zobacz fotkę u góry, asfaltu by nie zerwał ( ͡º ͜ʖ͡º) dlatego jak go wyprzedziłem, to zwalniałem powoli do 0, jak już stanął, to poczułem się w miarę bezpiecznie, żeby do niego podejść. Jak by nie było śniegu, to pewnie kolega by wyszedł sam, a ja bym cofnął jak
@mike_kolano
Dziwne podejście policji, jakiś ich ziomal, czy co? Na szczęście mam kumpla, który cały czas mi towarzyszył i wszystko widział. Typ w ogóle był bardzo grzeczny, powiedziałem zostań w środku, to powiedział ,,dobrze'', w czasie oczekiwania na policję założył maseczkę xD może w sądzie też będzie grzeczny i się przyzna do wszystkiego.
@UpszejmyAndrzej: Dzięki Mireczku, że pomagasz ścigać takich drani i że także moje miasto za Twoją sprawą stało się bezpieczniejsze! Potwierdzam, dzisiaj w Gda warunki na drodze były straszne, jechałam w największą śnieżycę 50 km/h na drodze z limitem 70km/h. Nici z hamowania, ruszając ze świateł koła kręciły mi się w miejscu xD
Dziękuję! <3
@UpszejmyAndrzej: 2 promyki, to około 10tys chyba że będzie wnioskował o brak zawieszenia to wtedy 20 tys, i prawko zablokowane na 3 lata. Przeliczając 20 tys na ubera to by mógł cały rok dzień w dzień wozić się po waszym mieście :-). Jak dożyje i będzie mu się chciało zdawać, to ponownie płatności za kursy, badania, jak będzie miał podwyższone próby wątrobowe to lecznie, i AA obowiązkowe, wiem bo moj znajomy