Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie marzyciele i teoretycy, którzy uważają, że można w dzisiejszych czasach się wybudować za 400 czy 500k. Najczęściej jakaś młoda madka co ma za dużo czasu i internetu w domu naogląda się i naczyta się tych bzdur na instagramach, youtubach i grupkach FB dla takich samych #!$%@?ńców jak ona, jakiś #!$%@? wiecie, niestworzonych historii o tym jak hehe patrzcie, my wybudowaliśmy się sami w 3 msc za 300k, kupcie nasz poradnik za 2k, wy też tak możecie ;)))) Oczywiście cuckowaty mężuś takiej bardzo mądrej p0lki zaraz wyłoży ostatni grosz przy dupie na zachciankę swojej jedynej, kochanieńkiej księżniczki, a potem to już z górki xd kredycik, łopata w rękę i jedziemy xd Porobią 2 tygodnie i dzwonią zapłakani do fachowego dewelopera jak ja, no bo sami no to sobie jednak rady nie dadzą i coś jednak drożej te materiały wychodzą niż pisali w poradniku jakiegoś Maćka i Kaśki z #!$%@? xd Wiem, że mają kredytu max 600k, ale mnie to nie obchodzi. Mówię krótko, 650k za stan surowy takiego malucha 110m2 (z moimi materiałami), albo róbcie sobie sami dalej. Brakujące 50k jeszcze gdzieś tam pożyczycie, a wykończenie zrobicie po trochu przez najbliższe 10 lat. Tacy cwani chcieliście być i wyruchać branżę budowniczą no to teraz musicie płacić swoją cenę. Oczywiście miękną po 3 dniach, a ja mam kolejne zleconko w dobrej cenie.

#budownictwo #budujzwykopem #budowadomu #remontujzwykopem #wlasnafirma #deweloperka
dopeboiYSL - #!$%@?ą mnie marzyciele i teoretycy, którzy uważają, że można w dzisiejs...

źródło: comment_1612096548hE5ayn1qoiiYXkiA40heai.jpg

Pobierz
  • 12