Wpis z mikrobloga

@c137: To jest obecnie zupelnie normalne zachowanie. Kiedys takie zachowanie bylo zwyczajnie nielegalne i cos kojarze ze w Lidze Mistrzow ktos kiedys #!$%@? jakas komedie z robieniem wslizgu zaraz za murem zeby to obejsc. Teraz pozwolono graczom na takie zachowanie i jest to codziennosc w Premier League, a ogladam kazda kolejke.
@xPrzemoo: @Pietal: Zgadzam się, sytuacja kiedy przeciwnik kładzie się pod murem to już codzienność. Ale ja mam na myśli sytuacje, w których dodatkowo obrońca biegnie zasłaniać krótki słupek. Przy żadnym innym egzekutorze taka praktyka nie jest tak często stosowana jak przy Messim. Wniosek? Przeciwnicy wolą odpuścić trzymanie formacji niż dopuścić do bezpośredniego strzału. Jak widać i tak to nic im nie dało. Poza tym przy jednej takiej sytuacji Suarez strzelił
@adrkan: karakan? Musisz być przykrym człowiekiem że w niedzielny wieczór poczułeś potrzebę zdyskredytowania grupy osób doceniających dokonania najlepszego piłkarza w historii futbolu. Żeby zejść do twojego poziomu to bym musiał zacząć śmiać się z Ronaldo jaki to waginosceptyk bo nie mógł się przekonać do kobiet i dzieciaki robi z probówki. Czy może zwracać się do niego per gwałciciel nawiazując do medialnej afery wokół niego? To jest raczej twoje podwórko merytoryczne i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Whoresbane: Covid to nie jest wymówka, bo który inny klub ma przed sobą wizję bankructwa i wyprzedaży własnych aktywów?
To efekt wybierania nieudaczników do zarządu i kłamania w raportach by pudrować trupa zamiast ratować sytuację zawczasu.

Zresztą w którym momencie doczepiłem się do długów Barçy? Wyśmiałem jedynie to co napisał, że Messi przynosi taką wielką fortunę Barcelonie, że zostaje im jeszcze wolny hajs, a rzeczywistość jaka jest każdy widzi.
@Beeercik: Gdybyś przeczytał uważnie to wiedziałbyś, że Barca zarabia na Messim więcej niż na niego wydaje i tu ta aluzja do wacików. Jeden zawodnik nie da rady zarobić na cały klub a Ty powinieneś to doskonale wiedzieć zamiast się nabijać z czegoś czego sam nie zrozumiałeś.
Stadiony pozamykane, muzea pozamykane, restauracje na Camp Nou pozamykane więc nic dziwnego, że klub ma problemy finansowe. Każdy klub ma, Real ma niewiele mniejszy dług
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: jaki #!$%@? real? Co mnie real obchodzi? Suarez, Vidal poszli za paczke fajek.

W tym zdaniu chodzi o to, ze gdyby Messiego by nie bylo, zarobiliby mniej niz gdy teraz jest. I zarabiaja wiecej niz placa mu pensje. Poza tym, #!$%@?, ktos z zarzadu mu te pieniadze dal. Sam sobie ich nie wzial.
@Beeercik: Gdzie napisałem o takiej kwocie? Czytasz wybiórczo.
Messi generuje więcej kasy dla klubu niż na niego wydają, to jest niepodważalne. A ile dokładnie to wie tylko sam klub czego z pewnością nie ujawni a na pewno nie nam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Whoresbane:

to jest niepodważalne


Niby dlaczego niepodważalne?

@peszmerd : A Suarez, Neymar, Griezmann, Coutinho, Dembele, Pique i reszta nie mają wartości marketingowej dla sponsorów?
Nie przesadzajmy, że >140mln jest wygenerowane tylko ze względu na Messiego, który ma zresztą 100% praw do wizerunku.

Real po odejściu Ronaldo nie stracił pieniędzy od sponsorów, a jest raczej bardziej medialny i do tego zarabiał mniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd:

A ile ma?

Świetne podejście do dyskusji, żyj sobie dalej w tej bańce przedstawianej przez katalońskie media.
Dziwić się, że stare baby nabierają się na propagande pisu, skoro wy robicie to samo, wystarczy w gazetce napisać i łyknięte.
@Beeercik: Niepodważalne bo nikt by nie trzymał piłkarza na którym by rok w rok tracił.
Neymar może ale jego tam nie ma, on generuje kasę dla szejków. Reszta ma wartości marketingowe ale niewielkie w porównaniu do najlepszego piłkarza w historii futbolu.