Wpis z mikrobloga

@Vel_Makarena: powyżej godziny ale jak już mam to popijam co 20 minut. Jeśli podczas biegu czujesz że chce co się pić to już jest za późno, powinieneś napić się kilkanaście minut wcześniej. Oczywiście w lato idzie więcej i nie zapomnij o elektrolitach bo samą wodą na długim wybieganiu w gorące lato można sobie zrobić krzywdę
@Vel_Makarena: strasznie indywidualne pytanie :D jak nie biegniesz zawodów to słuchaj organizmu i tyle, chociaż dobrze jest od czasu do czasu - nawet jak się nie chce - przetestować parę napojów żeby przyzwyczaić żołądek i sprawdzić czy nie ma się kolki
@Vel_Makarena: boję się właśnie jak to będzie, jak zrobi się ciepło bo od razu jak wyszłam na zewnątrz przy bieganiu to chciało mi się pić xD nieważne czy 2 km czy więcej, miałam przerwę w bieganiu więc może się to zmieni, ale uważam, że do 8-10 km bez wody jest okej.
@turtledove: Pij 2 litry wody dziennie, bez względu na to czy tego dnia biegasz czy nie, regularne nawadnianie jest bardzo ważne. Mnie ostatnio lekarz uświadomił że kręci mi się w głowie jak szybko wstaję bo piję za mało wody i w moim przypadku miał rację.