Wpis z mikrobloga

Mirki, kupilem telefonhuawei dla appgallery, skuszony przecenami koncowek serii, bo chce sie pobawic w development. Ale powiem Wam, ze co prawda srodowisko jest prawie dojrzale, to przejscie tam to droga przez meke. Smsow z iOS nie da sie zmigrowac, bez udzialu szemranych apek. Na kazdym kroku poboznie informuja mnie, ze dane sa komus X przekazywane (np. Jakas niemieckobrzmiaca firma z siedziba w irlandii), ze beda mnie profilowac i pytaja mnie o zgode przy uzyciu jakiejkolwiek aplikacji. Tak jakby co aplikacja to inny "udzialowiec danych". Po prostu to jest slabe. Taka wyczerpujaca ankieta powinna byc raz zadana jak to jest w przypadku iphone.

Pozniej podziele sie z reszta wrazen, ale ogolnie to mam wrqzenie, ze te recenzje na dxomark sa sponsorowane, bo fotki nie sa takie rewelacyjne, a tryb nocny robi 30 sekund zdjecie (wypaczenie ideii fotografii)

Btw. Po co aplikacji Phone Clone dostep do nagrywania rozmow? Przeciez o skopiowanie istniejacego kontentu chodzi, a nie tworzenie nowego.

#huawei #lewandowski #appgallery
  • 2
@AlekGames: poza tym nie ma aplikacji alior banku, ani google pay (nie przemyslalem), whatsapp sciagnietg jako zewnetrzny apk wyciaga duzo wiecej danych niz powinien, a wlasnie wyskoczyla aktualizacja jakies corowej uslugi, a wniej info, ze zmienili sposob przetwarzania danych osobowych (pewnie na gorzej, bo po recenzjach)....

Aplikacja do zdjec wyglada jak ripp z google pixela, bo potrafi robic tylko ladne zdjecia glowna kamera, reszta to crap

po prostu ten telefon jawi
@AlekGames: dochodze do wniosku, ze ten caly soft to jeden crap, a cena iphona to cena spokoju i profesjonalnego podejscia do usera

To jest totalna opozycja do tego co zrobil huawei

A te wszystkie regulacje rodo, to tylko bron na chinczyka, bo watpie aby sluzby stanow zjednoczonych czy izraela by sie nimi przejmowały, a Chinczyk pokornie informuje, bo jak nie to ban

#apple