Wpis z mikrobloga

@Topik ten wpis jest dla ciebie ()()()
Tak, to prawda, że nikt cię nie lubi. Wiesz dlaczego? Bo ludzie mają dosyć twojego nędznego trollingu, który prowadzisz już od ponad roku na kontach @Donee, @Favoo, @Czyken, @Anakond @PrimaMira (co do tego konta mam watpliwości, czy to ty, ale powstało od razu po tym jak usunąłeś Anakonda, twój styl pisania, udawałeś tu dziewczynę ;)).
Teraz trollujesz jako @Topik.
Ci co wiedzą, to pamiętają co wypisywałeś, jaki biedny nie jesteś, bo nigdy nie jadłeś McDonalda mimo że studiowałeś w mieście wojewódzkim, w którym McDonaldów jest bardzo wiele. Zakwaterowanie w wojewódzkim przecież kosztuje, nie bylo cię stać 3,5 zł na hamburgera??
Nigdy też ponoć nie jedłeś kebaba, a kebabów w wojewódzkim jest co kilkaset metrów. Niby taki biedny, że jesz spleśniałe pieczarki, a mimo to chcesz kupować ubrania z Gucci i kupiłeś telefon Huawei za coś koło 1500 zł.
Przestań kreować się na upośledzonego, biednego przegrywka, który nic nie potrafi, nawet ma problem z płaceniem kartą (xD), bo to nie działa i czarnolistowanie niemalże każdej osoby na tagu, kto ci się nie spodoba, tu ci nie pomaga.
Daj już sobie spokój. Przytulam koliego ()
#przegryw
Yassassin - @Topik ten wpis jest dla ciebie (づ•﹏•)づ(づ•﹏•)づ(づ•﹏•)づ
Tak, to prawda, że...

źródło: comment_16123731758mRe0NmtXOt6cpMiWJMS2x.jpg

Pobierz
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yassassin: @WachaczStopek_01-: @staffinger:
Uwaga uwaga. Proszę wszystkich o uwagę, zapłaciłem karta w Zalando. Powtarzam w Z A L A N D O. I zapłaciłem markową kartą mastercard. Powtarzam M A S T E R C A R D. Wklepałem numer karty, datę ważności i kod CVC. Potwierdziłem płatność i gotowe. Ale fajne uczucie.