Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z posiadaczy ps5 miał może chwilę refleksji zaraz po zakupie? Chodzi mi o to, że podczas przenoszenia danych z ps4 na ps5, to czułem jakby żal patrząc na wysłużoną czwórkę zamiast cieszyć się nową piątką.

Wiadomo wszystko teraz chodzi płynniej, ciszej ale jednak miałem te mieszane uczucia. Pewnie to sentyment, jak przy zmianie auta - tyle wspomnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5
  • 6
  • Odpowiedz
@mac4333: Ja tak miałem ale jeszcze gorzej było, jak ją sprzedawałem. Niby to tylko konsola ale w moim przypadku serio były z nią wspomnienia nie tylko związane z grami tylko 5 lat to jednak dużo czasu i pewne rzeczy mi się w życiu pozmieniały a ona mi towarzyszyła :D. Pierwotnie miałem jej wcale nie sprzedawać ale jak przy PS5 zrobili wsteczną kompatybilność to trzymanie jej nie miałoby kompletnie żadnego sensu
  • Odpowiedz
@Roniq: @Danio_1992: Podziwiam podejście. Ja swoją PS4 fata wyczyściłem i poleciała do pudła. Za mała wartość, żeby ją sprzedawać.

No i demo P.T. nie da się przenieść na piątkę, więc dodatkowy argument za pozostawieniem.
  • Odpowiedz
Sam miałem taką refleksje, ale to chwilowe, bo przez ten cały czas najbardziej chodziło o znajomych. Przez PS poznałem wielu fajnych ludzi, najlepsze że z niektórymi cały czas utrzymuję stały kontakt. Pomimo różnicy wieku (ja mam 26, najstarszy z paczki ma prawie 50) i rozsiania nas po całej Polsce dalej po tylu latach i braku fizycznych spotkań utrzymujemy kontakt. Większość juz nie gra tyle co kiedyś - maniaczyliśmy w destiny, ale dalej
  • Odpowiedz