Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja teoria dlaczego wykopki tak nie lubią Krzysztofa Gonciarza. Jest popularny, nie boi się wyrażać niepopularnych opinii, ma kasę, jest obrotny po prostu. Wykopki się go po prostu boją i mają kompleksy na jego punkcie. Śmiejecie się z niego, że się nieszczęśliwie zakochał. Was to nigdy nie spotkało? Niemniej w dalszym ciągu może sobie wejść na instagrama i wybrać dowolną laskę (nawet waszą dziewczynę) a ta do niego przyjdzie i będzie robić z nim co sobie zażyczcy.
#gonciarz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601b9fd64f8e2d000a427e33
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Uważam że jest pozerem ( robienie sobie zdjęć jak płaczesz to zagrywka pod wywoływanie emocji ), nie przemawiaja do mnie jego materiały, zachował się jak dupek mając ból dupy że jak to ktoś inny śmiał wygrać konkurs a nie on. Ma strasznie wielkie ego. Ogólnie stwarza wrażenie niesympatycznego.
  • Odpowiedz
M : Gościu odpłynął z planety Ziemia a teraz jest na planecie jestem #!$%@? i o tym nie wiem. Moja różowa niedawno 1 raz widziała jego filmiki i pierwsze wrażenie chyba zrobił gorsze niż połowa przegrywów z wykopu. Oderwany od rzeczywistości narcyz, który myśli że jest mądry, piękny i bogaty i to do szczęścia wystarczy. Niestety mało kto lubi pyszałkowatych brzydali.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
GigantycznyRogal: Wystarczy obejrzeć jego jakieś daily sprzed 2 lat i porównać do tego co teraz nagrywa. Zachowuje się tak jakby przez ostatni rok latał co tydzień na wixapol. Wchodzenie w dupe alternatywkom, jakieś follow upy do narkotyków we wpisach (no fajnie ale po co sie z tym obnosić?), non stop temat seksu haha ruchanie. Gościu potrzebuje po prostu pomocy specjalisty i tyle.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz