Wpis z mikrobloga

Mirki szukam freelancera, agencji która ma #wordpress w paluszku i potrafi zrobić idealną stronę. Chodzi o dużą bazę danych produktów - nie sklep ale coś ala wizytówka sklepu. Ma to chodzić szybko i zgodnie z obowiązującymi standardami #seo Czy ktoś zna kogoś godnego polecenia? Studentom niestety muszę odmówić ;) potrzebuję kogoś konkretnego - grafikę przygotuje ktoś inny więc bardziej rozchodzi się tutaj o #programista15k co wszystko poskłada do kupy z zaleceniami UX #webdev
  • 11
@Matth: Polecam się również ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Mam doświadczenie z dużymi migracjami, bo na maks rekomenduję właśnie WooCommerce zamiast przesadzonych dla 98% przypadków Magento i Presty.

Podesłałem na priv przykład tego jak eksponuję produkty i ich cechy w różnych formach na przykładzie mojego demo sklepu (pokazówki) wraz z Revolution Slider które się super do tego nadaje :>
możesz użyć wp jako cms ale przerobić tak że generuje stronę statycznie przy aktualizacji, i wtedy może być porządnie :)


@Kien: Mega ciekawe podejście! Myślałem o tym wiele razy ale jakoś nigdy nie badałem. TBH tak wręcz powinno kurde być