Wpis z mikrobloga

@farara: Dlatego kupuje sie max 24” full hd, bo na wiekszym nie da sie grac w fpsy - za duzy ekran do ogarniecia dla oczu. Tak swoja droga, to widzisz roznice na 65” jak nie jestes dalej jak jakos 1.5m od niego.
  • Odpowiedz
@Voltix: nie no to akurat fakt ze mozna dostac choroby morskiej xD jak przy vr. czy ja wiem czy za duzy? to troche jak w tych setupach 3x24 tyle ze na 1 ekranie (o tyle inaczej ze 3 mozna pod katem postawic i ma sie zakrzywiony ekran). roznice to nawet widac przy 1080, aby tylko tekstura byla ostra i byly powlaczane te wszystkie wygladzacze.
wzrok sie troche rozjezdza ale to taka
  • Odpowiedz
@emissary: Karty były dostępne? Wszedłem na stronę nvidia.pl jak tylko pojawił się ten wpis i wszystko było out of stock. Jak nie wprowadzą limitu zamówień lub systemu kolejki jak u Niemca to wszystko wykupią boty. To samo jest teraz na Niemieckim webshopie asusa. Kilka razy dostałem powiadomienie na distillu, ale karty znikały w przeciągu kilku sekund.
  • Odpowiedz
@kilo_wody_pod_stopa: Na 3080 polowalem od 1,5 miesiaca. Pare razy nawet mialem w koszyku, niestey currys sie wykrzaczal przy platnosci (jak sie okazalo na szczescie). W koncu sie poddalem i 2 tygodnie temu kupilem 3060ti za 500 na przeczekanie na lepszed czasy. No ale 3080 za 649 nie moglem przepuscic i sprobowalem szczescia. Udalo sie tylko dlatego, ze kart bronila captcha. Jak chcesz cos trafic, to musisz siedziec na discordzie i miec
  • Odpowiedz
  • 0
@motoinzyniere Dzisiaj już przyszła. Zobaczymy za ile opyle 3060ti, ale jak dalej tak ceny będą szaleć to się okaże, że przesiadkę z 1080 na 3080 będę mieć prawie za darmo ;)
  • Odpowiedz
@kilo_wody_pod_stopa: mordko ale nawet tam nie maja za retail? patrzę na 3070 w tej lepszej wersji rog strix i są dwie ofc niedostępne €747 -769 myślałem ze w oficjalnym sklepie gdzieś to się zakręci za 600-650

do tego strona nie ma możliwości wyboru języka na eng i już mnie szlag trafia bo nic nie rozumiem

no nic chyba muszę ten discord instalowac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@john_kurski: Nie ma cudów. Jak karty są w dobrej cenie to znikają w minutę. Z resztą nie wiem o co ci chodzi z oficjalnym sklepem. Asus ma webshop na Niemcy, tam karty są w dobrych cenach, ale znikają nim zdążysz nawet otworzyć stronę produktu.
  • Odpowiedz