Wpis z mikrobloga

Przeszedłem demo Immortals Fenyx Rising na PC, generalnie fajna grafa itp. Gra mi się spodobała, ale z tego powodu że mam mało czasu na granie na PC, chciałem zobaczyć czy jest na Switch. No i jest, konsolki nie odpalałem od listopada i patrzę jest demo. Odpaliłem no i moje wrażenia. Wersja mobile jest słabsza graficznie ale płynniejsza, natomiast zadokowana wg mnie dużo gorzej na TV nie wygląda niż na PC. Różnica detali nie rzuca się w oczy, jedynie fpsy, bo na PC jest te 60 fps, a na doku jest 30 co widać :) Generalnie gierka sztos jak na Switcha :D
Jestem pod wrażeniem że takie małe gówienko w doku daje rade z taką grą w chyba 1080p ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendo #nintendoswitch #immortal #gry
  • 10
Wersja mobile jest słabsza graficznie ale płynniejsza, natomiast zadokowana wg mnie dużo gorzej na TV nie wygląda niż na PC.


@Pabick: Muszę zacząć testować gry na doku, bo w handheldzie dla mnie własnie Fenyx Rising chodził mało płynnie i wyglądał też nie najlepiej, a sam gameplay wydawał się ciekawy.
@Pabick: wygląda tragicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale może to dlatego że ostatnio mało gram na Switchu. Gierka spoko jak na ubisoft, chyba kupię na plejaka, upgrade dla ps5 też chyba jakiś jest