Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 954
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

Osoby dokonujące aborcji zazwyczaj wiedzą, że tego chcą. Każdy ma swój powód. Ktoś ma już dzieci i nie chce więcej. Ktoś właśnie się dowiedział, że jego dziecko będzie nieuleczalnie chore i chce oszczędzić tego dziecku i sobie. Ktoś inny właśnie w tym momencie nie może sobie na dziecko pozwolić. Powodów jest mnóstwo, a każdy jest ważny.

I mimo że przeważająca liczba kobiet czuje ulgę i szczęście po tej decyzji to nie zawsze tak jest. Jeżeli ktoś jest w sytuacji, że ma wątpliwości, chce porozmawiać, to różowa jednego z mireczków (jeżeli zechce, to się ujawni) jest psychologiem i pomaga takim osobom. Zainteresowanych zapraszam pod link, który zamieszczę w komentarzu. Jest to grupa wsparcia na facebooku, gdzie każdy może porozmawiać. Odnajdą się tam również osoby, które straciły dziecko w wyniku naturalnego poronienia. Bez oceniania i bez hejtu. :)

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży lub wiesz, że dziecko będzie miało wady letalne lub będzie ciężko i nieuleczalnie chore, to pamiętaj - nie jesteś sama!

8/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

PS. Kochani, wiem, że jest plaga wpisów pod tym tagiem. Zgłosiłam już przez zakładkę kontakt prośbę o nadanie mi tagu autorskiego, ale niestety od dwóch dni cisza. :(
Pozwolę sobie zawołać @a__s z pytaniem czy jest szansa, aby coś ruszyło w tej sprawie?
Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

Osoby dokonujące aborcji zazwycza...

źródło: comment_1612534624J4XoXWtcK4O8iPVA1I4uwg.jpg

Pobierz
  • 98
@cukrowyburakatakuje:

śmierdzi od Ciebie na kilometr trollem z młodzieżówki Lewicy.


typie, to Ty próbujesz #!$%@?ć się komuś w życie i mówić co może zrobić z płodem, a co nie xD

czyli to Ty jesteś idealnym przykładem lewactwa, które nic sobą nie reprezentuje i w związku z tym próbuje ustawiać życie innym ludziom.

Za darmo namawiasz ludzi, żeby zabijali swoje dzieci?


jakie dzieci lewaku? XD
@Amishia:

Dorosłam właśnie do tego, żeby zrozumieć, że ludzie SAMI POWINNI DECYDOWAĆ O SWOIM CIELE.

Dokładnie jestem tego samego zdania. Dlaczego zatem lewica zabrania dzieciom brania udziału w polowaniach? Przecież dziecko ma prawo decydowania o swoim ciele. Ha tfu na hipokryzję.
@Amishia: Ale rodzic już może o dziecku decydować tak samo jak kobieta o tym czy dziecko chce usunąć. A jeśli rodzic na przykład chciałby spędzić czas z dzieckiem na polowaniu a dziecko również taką wolę wyraża, to dlaczego tego zakazywać? Nie widzisz hipokryzji w tym wszystkim? Inny przykład - dlaczego kobieta może usunąć ciążę, ale nie może sobie utworzyć hodowli zwierząt futerkowych?

Nie jest w stanie przewidzieć konsekwencji swoich czynów, jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@timek1119: w kwestii polowania to nie pytaj mnie o to. Wbrew temu co piszą pod komentarzami ja nie jestem typowym lewakiem i lwestia zakazu zabierania dzieci na polowanie jest dla mnie, hm, obojętna.
Rozumiem jedną stronę, bo rzeczywiście to są widoki drastyczne i MOIM zdaniem dzieci nie powinny ich oglądać. Rozumiem też drugą stronę, bo niektórzy uważają na przykład, że to tradycja, z którą należy oswajac dzieci od małego. Nie moja