Wpis z mikrobloga

@Wogybogy: no kolego ja to nie raz
raz poznałem dziewczynę wykształconą ładną która nie chciała mieć dziecka, jednak po półtorej roku odeszła. Szkoda że się nie oświadczyłem chociaż pewnie by się nie zgodziła.
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: ja w wieku 25 lat stwierdziłem, że ich nie chcę i do tej pory mi nie przeszło.( ͡° ͜ʖ ͡°) A kłamanie w tej kwestii to po prostu świństwo i robienie nadziei. Zdecyduj się. Albo mówisz wprost: że nie teraz i nie wiesz kiedy, albo że nie chcesz. Inaczej okłamujesz kobietę, która może mieć nadzieję.
  • Odpowiedz
ja w wieku 25 lat stwierdziłem, że ich nie chcę i do tej pory mi nie przeszło.( ͡° ͜ʖ ͡°) A kłamanie w tej kwestii to po prostu świństwo i robienie nadziei. Zdecyduj się. Albo mówisz wprost: że nie teraz i nie wiesz kiedy, albo że nie chcesz. Inaczej okłamujesz kobietę, która może mieć nadzieję.


@OSH1980: właśnie masz rację i trochę mnie to męczy, jednak bycie samemu
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: Nikt cię nie zmusi do posiadania dzieci, tylko powiedz sam: czy chciałbyś być z kobietą, która w fundamentalnych życiowych sprawach Cię oszukuje? To tak, jakbyście planowali, że razem wyjedziecie za granicę, dom sprzedany, walizki spakowane, tam czeka na Was nowe życie, a ona na lotnisku odpala - "rozmyśliłam się. Leć sam."
Co do samych dzieci, to nie każdy musi, a już na pewno nie każdy powinien je mieć.
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: moim zdaniem wykorzystujesz dziewczynę kłamiąc o dzieciach. Niechęć do posiadania dzieci jest ważnym argumentem dla wielu i ukrywanie tego jest nie fair w stosunku do potencjalnych partnerek i jest co najmniej egoistyczne. Szukanie masz utrudnione z tego powodu, no ale nie dziwi to mnie wcale.

A co do pytania to dzieci chciałem mieć od wczesnej młodości, partnerka z którą się związałem o tym wiedziała i długo nie czekaliśmy na pierwsze.
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: to nie jest „małe kłamstwo”. Czy Ty sobie zdajesz sprawę z tego, że kwestia dziecka to bywa bardzo istotna sprawa dla kobiety? To co pokazujesz to czysty egoizm. Zachowaj się jak mężczyzna, bo na serio słabo mi się robi, gdy czytam o takich manipulacjach. A kiedy otwarcie piszę, że informuję kobietę o tym, że nie chcę mieć dzieci na samym początku znajomości, to się odzywają tacy jak Ty, którzy mnie
  • Odpowiedz