Wpis z mikrobloga

@ediz4: Opierając się na danych a nie mitach, jakieś 40-50% mieli w środę/czwartek. Teraz doszło sporo nowych, zapewne również z innych źródeł - już bez presji na zamykanie.
  • Odpowiedz
@ediz4: Przecież eksplodował kuźwa w styczniu. Wtedy musieli zamknąć dużą cześć pozycji. Jak poszedł zjazd a potem panic sell mieli szansę wykupić kolejne. Są dane z firm analitycznych jak S3 Partners, które publikował później m.in. Bloomberg.

Wg. danych zostało jakieś 40-50% shortów, ale dalej szła sprzedaż i była szansa na powolne zamykanie pozycji przy jednoczesnych atakach na dołowanie kursu - co też robili. W międzyczasie poszła plota z Reddit że weszło
  • Odpowiedz
@ediz4: Bo a) tak działa każda bańka b) chcieli docisnąć jak najwięcej. Limity na kupno nieco pokrzyżowały jednak nieco szyki i odbili się od ściany. Kto mądry przy 300$ właśnie zamykał pozycję. A wchodziły już tylko jelonki.
  • Odpowiedz
@sprzedamopla_: Ale może nadaj temu kontekst. Chyba, że sam nie rozumiesz na co patrzysz. 120% nowych shortów raczej działa na waszą niekorzyść w tym momencie, bo znaczy tylko tyle, że jesteście dociskani do ziemi grubym butem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: Kto mądry przy 300$ właśnie zamykał pozycję. A wchodziły już tylko jelonki.

@Poemander: potwierdzam, ja wszedłem przy 290, a jestem totalnym jeleniem
  • Odpowiedz