Wpis z mikrobloga

#drogipamietniczku dziś siefy i lodżystyki #trzymaczkierownicy zastanawiały się głośno, czy mi zastępczej roboty po kraju na multidropa znowu nie załatwić. Ze zbieraniem na powrocie pustych palet po klientach. Robiłem to już w poprzednie zimy i nawet poza tymi paletami robota się podobała. Tyle że wtedy burtofiranką. A nie jak teraz burtopladeką której nawet pozamykać nie daję rady, bo się oczka nie schodzą. Ale za to wygląda ładniej niż ulubiona-Krone-weśpigułka :)

Druga sprawa że nawet jak nauczę się zakładać łańcuchy i będę więcej jechał niż stał, to nic mi to nie da, bo inni co chwila stoją i przecież nie ominę. Noclegi w kabinie na randomowej górce to nie jest to o czym marzę

Zatem dziękuję posiedzę w domu. Może nic nie zarobię, ale za to ekspertów w necie poczytam. I może dowiem się co to za aplikacja na smartfona do zakładania łańcuchów na koła. Bo podobno je tak łatwo i szybko się zakłada i zdejmuje więc to musi być jakaś aplikacja. Klik i już :)

sam nie wiem #chwalesie czy #gorzkiezale. Wiesz? Dzwoń: ziobro-siedem-ziobro-ziobro-trzymaczkierownicy... :P
  • Odpowiedz