Wpis z mikrobloga

Cześć! Rok temu pomoc z wykopu przeszła moje oczekiwania. Okazaliście ogromne wsparcie dla mojej mamy. Ciężko dobrać mi słowa jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni.

W tym roku znów chciałbym Was prosić o pomoc. Znów chciałbym Was prosić o Wasz 1% podatku.

Aby nie rozpisywać się tutaj zrobiłem znalezisko, gdzie wszystko opisałem.

Link do znaleziska

Dane do przekazania 1%:
Fundacja na rzecz chorych na SM im. Bł. Anieli Salawy. Aby Wasz 1% trafił na konto mojej mamy należy również w rubryce „Cel szczegółowy 1%” wpisać: Subkonto z hasłem: „Maria”

KRS: 0000055578
Jeśli portal nie odnajdzie nr KRS to pomaga dopiero odnalezienie fundacji po nazwie: Fundacja na rzecz chorych na SM im. Bł. Anieli Salawy.
Darowizny na subkonto mamy:
87 1240 4533 1111 0010 9408 6701 przelew z hasłem „Maria”.

#pit #podatki #jedenprocent #pomocy #sm #stwardnienierozsiane
kvbvs - Cześć! Rok temu pomoc z wykopu przeszła moje oczekiwania. Okazaliście ogromne...

źródło: comment_1612868860qALPZkJw9la8X3QOUpSyGq.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@kvbvs: Masz jak w banku Mirek! Dużo zdrówka dla Twojej Mamy raz jeszcze! :) Widać, że mamie się polepszyło, to dobrze! Oby następny rzut jeśli nastąpi był jak najsłabszy!
  • Odpowiedz
@kvbvs: Spoko, tylko jest jeden problem, bo rząd przejmuje ten 1% podatku. Czytałem niedawno, że organizacje pozarządowe nie dostają należnych im pieniędzy. Mam nadzieję, że to nie prawda i życzę zdrowia Twojej Mamie :)
  • Odpowiedz
@NaxZST: niestety nie zauważyliśmy żadnej poprawy, może kwestia dawkowania i mocy samego olejku. Tak czy inaczej nie negujemy zdrowotnych działań CBD dlatego też pewnie do tematu wrócimy i kupimy jakiś olejek o mocniejszej mocy.
  • Odpowiedz