Wpis z mikrobloga

Najlepsze, że można z całkiem dużym prawdopobieństwem przyjąć, że do tej tragedii wcale nie musiało dojść, gdyby w Polsce aborcja na życzenie była legalna.

Bo tak się właśnie kończy przymuszanie kobiet do rodzenia. To ten najdrastyczniejszy przykład, ale w najlepszym jest to życie w nędzy, samotne rodzicielstwo albo bujanie się po domach dziecka bez żadnych perspektyw na przyszłość.

No ale przynajmniej sumienie prawaka czyste, 0 poniesionych kosztów z jego strony, no i często jeszcze czysta satysfakcja z #!$%@? "puszczalskiej". Taki obraz prawaka.

#aborcja #neuropa #bekazprawakow
waro - Najlepsze, że można z całkiem dużym prawdopobieństwem przyjąć, że do tej trage...

źródło: comment_1612875661r4ogs4fI5gm4jlg6joCIaB.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@waro: bo oddanie do bidula nie wygląda tak jak ci się wydaje. Spisują dane matki, wypytują dlaczego oddaje, matka trafia pod oko państwa (jakieś mopsy, kuratory i inne dzikie węże), nadal ma prawa do dzieci itd. Nie możesz porzucić dzieci jak w oknie życia i wrócić do domu jakby nigdy nic. Zresztą nawet oddanie dziecka do okna życia nie zawsze oznacza pełną anonimowość, szok co nie?
  • Odpowiedz
@waro: Uwaga, seks wiąże się z ryzykiem zajścia w ciąże, nie wiem czy nie uczyli tego niektórych na biologii czy co. Nie rozumiem, dlaczego za błędy rodziców ma płacić dziecko ceną swojego życia, dlatego w te łby powinno się wpajać, że jeśli nie jesteś gotowy na takie ryzyko - nie uprawiasz seksu. Tak to działa.
  • Odpowiedz
Najlepsze, że można z całkiem dużym prawdopobieństwem przyjąć, że do tej tragedii wcale nie musiało dojść, gdyby w Polsce aborcja na życzenie była legalna.

Bo tak się właśnie kończy przymuszanie kobiet do rodzenia.


@waro: aborcja to nie jest metoda antykoncepcji
  • Odpowiedz
Jest tak samo zaburzona jak ty z tym swoim podejściem i napinką na brak "wyboru".


@otua: "Zaburzona jak ja"? A cóż to za potworek logiczny? Każdemu zwolennikowi aborcji na życzenie przypisujesz mordercze lub też jakieś psychopatyczne skłonności?
  • Odpowiedz
bo oddanie do bidula nie wygląda tak jak ci się wydaje. Spisują dane matki, wypytują dlaczego oddaje, matka trafia pod oko państwa (jakieś mopsy, kuratory i inne dzikie węże), nadal ma prawa do dzieci itd. Nie możesz porzucić dzieci jak w oknie życia i wrócić do domu jakby nigdy nic. Zresztą nawet oddanie dziecka do okna życia nie zawsze oznacza pełną anonimowość, szok co nie?


@bazylczuk: No i co w związku
  • Odpowiedz
@waro: Oczywiście, kto normalny może chcieć morderstwa innego człowieka, w dodatku niewinnego i takiego który się nie może bronić
  • Odpowiedz
@otua: No to brak mi słów na twoją głupotę. Jeśli bezpieczniej się czujesz wśród "obrońców życia", niż wśród aborcjonistów - to proponuję przeprowadzkę do jakiegoś Hondurasu czy Tanzanii, a nie życie wśród współczesnych nazistów, tj. cały cywilizowany świat.
  • Odpowiedz
Płyń leszczu z tą gównianią falą i mów że to dobre.


@otua: O jejku, bo jeszcze ktoś mógłby się nabrać na ten twój teatrzyk dobroci - ile dzieci z biduli już adoptowałeś? Jak wspierasz matki niepełnosprawnych dzieci?

I jakie przepisy aborcyjne popierasz?
  • Odpowiedz
@otua: Czyli typowy prawaczek jest typowy - zero myślenia, gęba pełna frazesów i poczucie pseudomoralności, bo dumnie "chroni życie".

PS. Żydzi w III Rzeszy masowo uciekali podczas holocaustu, co ty jeszcze robisz w tym kraju? Jakiś masochista czy co?
  • Odpowiedz
@waro: wklejam swoje 3 grosze które umieściłam w poście, ale brzmiał podobnie, więc skasowałam: Obrzydliwa Kaja nakręca hejt sugerując, że rozszerzone samobójstwo 2 i 5 latka to wina aborcji.
Jaki jest tego ciąg logiczny w jej wietrznym i pustym umyśle, nie pytajcie.
Natomiast na wymioty zbiera się gdy ktoś kto twierdzi, że jest wierzący w tak obrzydliwy sposób wykorzystywał rodzinną tragedię. Paskudny człowiek.
To typowy parszywy typ człowieka żyjący tylko tym
  • Odpowiedz