Wpis z mikrobloga

Dlaczego ostatecznie przekonałem się się do bycia libkiem (σ ͜ʖσ) i odrzucenia wpierw religijnych jak i państwowo-knagowych bóstw które od dzieciństwa były mi (i niestety zdecydowanej większości ( ͡° ʖ̯ ͡°) wtłaczane do rozumu ( ͡° ͜ʖ ͡°)- odc. 2138

...każdemu to polecam ( ͡ ͜ʖ ͡) od razu zmienia się ogląd na świat i zaczyna się dostrzegać jak dużo zapisów i rozstrzygnięć niestety bezwstydnie gwałci nie tylko podmiotowość wolnego człeka ale także i elementarną logikę ()

#polityka #prawo #niepopularnaopinia #takaprawda #przemyslenia #akap #libertarianie #libertarianizm #anarchokapitalizm #zoltasila #rigcz #legalizacja #wolnosc #liberalizm #korwin #prawokarne
Pobierz wygolony_libek-97 - Dlaczego ostatecznie przekonałem się się do bycia libkiem (╭☞σ ͜ʖ...
źródło: comment_1612905052gSStTxUsn3Ri2Jt9Pv8Har.jpg
  • 6
@szejk_wojak: raczej to jest pstryczek w kierunku pseudodeliktów wymierzonych w bliżej niesprecyzowany interes społeczny, obyczajowość czy inne przewiny gdzie nie ma ani konkretnych ofiar ani nawet jasnych dowodów, że ktoś miał w ogóle zamiar wyrządzić krzywdę ale dla zasady prokurator swoje musi odwalić i mieć do wyników
@Zendemion: raczej wtedy naruszasz interesy całej okolicy bo narażasz grunty i wody gruntowe na kontakt z toksynami nawet jakby las był twój. Więc tak jakby w ramach zbiorowego zabezpieczenia cudzych wolności mozna by było chociażby dokonać ostrzału z drona agresora środowiskowego łamiącego pewne obiektywne standardy składowania odpadów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@szejk_wojak: przestępstwa przeciwko porządkowi czy obyczajowości czy nawet bezpieczeństwu powszechnemu jeśli obiektywnie żadnych fizycznych szkód nie wyrządzono ani do rozstroju psychicznego nie doszło. A rzekomy sprawca nawet nie mając zgody panawładzy nie naruszył neutralności żadnych granic ani standardów bezpieczeństwa. Ani też nawet nie ma żadnych racjonalnych podejrzeń, że zamierzał komukolwiek zaszkodzić.