Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 34
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Środa, 10 lutego 2021. Imieniny: Elwiry, Jacka, Scholastyki. Słońce podniesie się dziś o 07:18. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 25 minut, w zenicie znajdzie się o 12:01 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:43. Ciemna noc zapadnie o 18:03, ale gwiazd można wypatrywać od 17:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 16
  • Odpowiedz
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: @piupiulaserem: i reszta. Miłego dnia Kochani! Mnie czeka kolejny dzień przebijania się przez zaspy i oblodzone chodniki/ulice. Jak się tam trzymacie?

I trochę rozgrzewających
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
  • Odpowiedz
Cześć Wszystkim. Udanej środy, mamy połowę tygodnia, zbliżamy się do piąteczku.

Btw wyłączyli radio i telewizję, chyba będzie wojna. Część.
  • Odpowiedz
Dzień dobry, dopiero co wstałam

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Najlepszy_kolega_Damiana

W piątek jadę na rozmowę o pracę. Nie do labo, ale do sekcji bhp/ochrona środowiska. Czyli papierkologia. Nie o to mi chodziło, ale wybrzydzać nie będę xD
  • Odpowiedz
Dzień dobry, ostatni test dziś napisany, jeszcze tylko sprawozdanie(najgorsze w tym semestrze) dziś oddać i 20 dni wolnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ja zrobię z tym czasem.
Czas wypić kawe i brać się do działania, trzymajcie się, miłego dnia!
@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia:
  • Odpowiedz
Dzień dobry! Zachciało mi się jechać do Wrocławia i teraz czekam na opóźniony pociąg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miłego dnia wszystkim!
  • Odpowiedz