Wpis z mikrobloga

@dowgird w przypadku TVN a mediami "opozycyjnymi" istotna jest skala, wystarczy popatrzeć na takie TVP na przykład.
Warto też wspomnieć w tej sytuacji o śmierci Pawła Adamowicza i motyw jaki kierował jego oprawcą, nie przypominam sobie aby ktoś zginął przez "szczucie" TVN (które jest minimalne w skali pseudo-prawicowych wysrywów).
@dowgird ale którego, bo nie przypominam sobie aby w przeszłości zginął ktoś w okolicznościach zbliżonych do Adamowicza, a w jego przypadku sprawa była oczywista - wszak oprawca wygłosił te pisowskie wysrywy bezpośrednio po zamachu.
Naprawdę porownujesz pokojowe protesty do szczucia ludzi na siebie?
Pewnie dawkujesz za dużo TVP, ale większość protestujących jesienią nawet nie wiedziała kto to Marta Lempart i raczej mało kto z nich szedł tam dla jej postulatów, bo w
@Mokebe__z__Senegalu: 2010 "w czasie ataku sprawca krzyczał, że nienawidzi PiS i że chce zabić Kaczyńskiego". https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_biuro_poselskie_Prawa_i_Sprawiedliwo%C5%9Bci_w_%C5%81odzi

Bardzo nie zgadzam się z Twoją opinią o "pokojowości" protestów. Darcie ryja, wyp..... Na polską skalę u nas Strajk Kobiet czy na amerykańską pół roku niszczenia miast przez BLM. Kwintenesencja hipokryzji. W słusznej sprawie wolno. A my ( media) będziemy decydować co jest słuszne.

Nie mogę znieść tego że ktoś (jakiś ukryty szef w TV)
@dowgird

Podoba mi się to że tym podatkiem ( podatków nie znoszę jakem liberał z serca) uderzył w fundamenty mediokracji.


Poczytaj sobie jakie skutki taki podatek przyniósł skutki na Węgrzech, efekt fajnie współgra z Twoim ostatnim akapitem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mokebe__z__Senegalu: Nie wykoszenie. Celem jest zrównanie szans. BALANS !

Jakem przeciwnik Keynsizmu tak mnie boleśnie życie i królowie Europy nauczyli że kapitał ma narodowość.

Podobnie stało się z polskimi przedsiębiorstwami. Orlen zrobił w tym roku profit jak przez 10 lat rządów PO. Kiedy dostał równą szansę. Bez złodziejstwa i mafijnego rozkradania. Dziś niech sobie Orlen konkuruje jak równy z równymi.

My wychodziliśmy z komunistyczno-zaborczego zacofania. Nie możemy zostać kolonią. Mam nadzieję
@dowgird

Nie wykoszenie. Celem jest zrównanie szans. BALANS !


No zajebisty balans, telewizja dotowana rok w rok kwotą prawie 2mld zł vs prywatny koncern żyjący z reklam, super balans xD

Podobnie stało się z polskimi przedsiębiorstwami. Orlen zrobił w tym roku profit jak przez 10 lat rządów PO. Kiedy dostał równą szansę. Bez złodziejstwa i mafijnego rozkradania. Dziś niech sobie Orlen konkuruje jak równy z równymi.


Orlen zawsze sobie dobrze radził, tylko
@dowgird

Wybacz, już trochę miałem dość i nie doczytałem tego złota:

Podobnie stało się z polskimi przedsiębiorstwami. Orlen zrobił w tym roku profit jak przez 10 lat rządów PO. Kiedy dostał równą szansę. Bez złodziejstwa i mafijnego rozkradania. Dziś niech sobie Orlen konkuruje jak równy z równymi.


XD

No rzeczywiście, teraz wprowadza się zamordyzm rodem z Rosji czy Węgier (1:1 co widać po dzialaniach), w końcu jesteśmy gospodarzem we własnym kraju xD
@dowgird prawda w oczy kole?
Gadasz bzdury, udowadniam ci to na każdym kroku, nie podajesz żadnych danych tylko puste haselka, nie odnosisz się bezpośrednio do moich tez, jesteś zwykłym trollem niosącym jedyny słuszny przekaz, jeszcze pół biedy jak robisz to za kasę, ale jak piszesz to sam z siebie to wiedz że jesteś frajerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisowski liberał, #!$%@? jaki oksymoron xd
@Mokebe__z__Senegalu: wytłumacz dlaczego przez 40 lat nie powstała w PL grupa mediowa która reprezentowałaby inny światopogląd niż ten ogólnie symbolizowany przez TVN ? Tych ludzi jest sporo. Widać to choćby po wynikach wyborów. Ja twierdzę że nie stało się to przypadkowo. Pisiory ( których nie lubię) jednak próbują z wieloletnim opóźnieniem zbudować KONTR przekaz. Dla tego rynku. Dlatego wygrywają wybory.

Zyski Orlenu na obrazku.
źródło: comment_1612949169kusf1LgbtQ80nD1Q9KNDEK.jpg
@dowgird

wytłumacz dlaczego przez 40 lat nie powstała w PL grupa mediowa która reprezentowałaby inny światopogląd niż ten ogólnie symbolizowany przez TVN


No jak to nie powstała? Przecież od lat jest mnóstwo ścieku typu niezależna.pl itp, jednak najwyraźniej nie ma siły przebicia ze względu na oferowane treści, niestety ale ludzi o skrajnych pisowskich poglądach jest niewielu, a wynik wyborczy pisu opiera się głównie na emerytach zwabionych dodatkowymi emeryturami, oto wielka tajemnica wiary,
@dowgird nie potrafisz odczytywać statystyk, 0 znalezisk, co najwyżej trochę komentuje, głównie śmieje się z pisowskich liberałów (xD) takich jak ty, coraz bardziej dochodzę do wniosku że naprawdę wierzysz w to co piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liberał gospodarczy popierający ograniczanie wolności mediów prywatnych i monopolizowanie rynku przez media publiczne, wybacz ale po tych stwierdzeniach jako liberał przede wszystkim gospodarczy po prostu nie traktuje Cię powaznie