Wpis z mikrobloga

@OoooPaaaani: Z ciekawosci, jak Ci to wykryli? Bo ja jakieś pół roku temu uznałem, ze szkoda mi bulić family za 2 osoby, więc będąc w Polsce przerejestrowałem się na polskie spotidy duo i do tej pory korzystam bez problemów. Jak mi kiedyś zablokują i będę znowu musiał płacić family to się odezwę :D
@OoooPaaaani: Jak masz dwie karty, jedną polską, drugą norweską, to zawsze najlepiej kupować przez polską, bo 19 zł, a 120 koron to jest różnica. Ja kupowałem w listopadzie 3 miesiące za 19 zł przez polską kartę, mimo, że poprzednio miałem kupiony abonament normalnie przez norweski serwis z norweską kartą. Wszystko działa. Też znalazłem informacje, że będzie działać tylko dwa tygodnie, a działa do teraz ;)
@Parotia: konto jest w ogole podpiete pod Polską karte mojej siostry. Mi chyba po IP w końcu jakoś ogarneli ze cos jest nie tak. Ale sprobuje pewnie jeszcze ze swoją kartą pl, chociaz pewnie skoro raz zostalo to ykryte ze nie jestem w kraju to pewnie teraz juz nie bedzie tak łatwo. A wlasnie przez koszta szukam rodzinki spotify bo w kilka osob na norweskim wychodzi spoko cenowo