Wpis z mikrobloga

@Logytaze: A czy ty właśnie stwierdziłeś, że orientacja seksualna to najwyraźniej kwestia wyboru a nie genów? Bo jeśli tak, to automatycznie - wedle światopoglądu lewicy - jesteś homofobem.
i cyk 60 groszy


@Koronanona: Niby od kogo miałbym te 60 groszy dostać? Od PiSu, który przez lata uwalał wszelkie obywatelskie projekty antyaborcyjne, a teraz gra pro-life, bo musi odwrócić uwagę od własnej nieudolności?!
Jestem LGBT - ufam, że mnie zaakceptujesz.

Takiego wała- jedziemy do czeskiej kliniki

( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. Tak nawiasem ta przeróbka to idiotyzm - ludzie nie rodzą się z danymi poglądami. Ewentualnie z predyspozycjami do pewnych poglądów związanymi z cechami psychologicznymi. Ale na pewno nikt nie rodzi się prawakiem, lewakiem, itp...
Takie twierdzenia podchodzą pod rasizm, ale ten w rozumieniu nazistowskim...
@kontonr77: a ty uważasz że te "półmózgi" uważają LGBT za święte krowy potrzebujące kultui składania ofiar z cielca?
Wiem, że ludzie mają różne podstawy do przekonań pro-choice(w tym również najpospolitsza tendencyjność), ale jeśli spojrzymy na temat z perspektywy utylitarystycznej, to nie ma #!$%@? różnicy czy mowa o płodzie człowieka z predyspozycjami (epi/)genetycznymi do homoseksualizmu czy heteroseksualizmu, czy mowa o #!$%@? płodzie krowy - wyznacznik stanowi tu posiadanie świadomości