Wpis z mikrobloga

Jest ktoś aktywny i doradzi powracającemu graczowi?
Sorc - zaraz 59 lvl
Mam full grunil set na DUO.
Do tego Yuria i Jubre też na DUO
z biżu Ogre Ring wokół szyi, Tungrady na uszach, AWC na pasie - na palcach jakiś randomowy szrot
AP: 151
awa AP: 161
DP: 251

Co zmienić jako pierwsze? Na DP póki co nie odczuwam problemu, ale też nie chodzę na to co powinienem - robię questy aby się wylevelować bo teraz jakoś to szybko idzie. Broń też póki co daje radę, ale próbowałem ubić awa Bhega w pojedynkę no i zgarnąłem parę razy #!$%@? zanim go ubiłem no i potrwało to parę minut. Obok mnie maltretował Bhega jakiś łucznik i kosił go w 5 sekund. Pewnie ze szpejem muszę zrobić jakieś spokojne przejście ale zupełnie nie wiem w co celować, a jak czytam poradniki to podają top eq i weź się bujaj.
#blackdesertonline #blackdesert
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pshybysz: Broń - armor - biżuteria, trzymaj się tej kolejności. Broń Kzarka/Dandelion/Kutum na początek, armor typowo boss gear, czyli Dim Tree Spirit, Bheg, Giath, Muskan. Przed tym sensowny jest właśnie Grunil. Później są Black Stary, ale to end game. Celuj DUO/TRI i wyżej oczywiście, ale to we własnym tempie.

Z broni jest jeszcze Offin/Nouver, ale do pewnej granicy AP opłaca się mieć Kzarke/Kutum. Możesz sobie wygooglować, bo to dość długi temat.
@Silmarils: Czy w tym zestawie mogę chodzić na Karandę czy będę zgarniał srogi wpierdziel?

Edit: O kurde. Pomyliło mi się z nouverem. Z Karandą pamiętam nie było większych problemów
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pshybysz: Chodziłam początkowo na world bossy na podobnym poziome AP/DP i było okej. Przestałam padać, gdy zaczęłam pilnowałać czerwonych zarysowań na ziemi i uciekałam na bezpieczną odległość, więc próbuj. Możesz mieć nawet end game set a i tak przy kilku bossach polecisz na hita, bo musisz polegać na swojej mobilności i pilnowaniu momentu castowania skilla przez bossa.
@Pshybysz: Załóż sobie sezonową postać i mainuj ją. Będziesz mieć większe ap i dp o wiele szybciej niż na twoim dotychczasowym mainie. Dodatkowo zrób questy u fughara. Bardzo fajną biżuterię można wyrwać niemalże za darmo i podniesie ci to nieźle AP