Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kilka informacji na temat Frontier Lithium INC., Niestety z braku czasu będzie to dość okrojona wersja, ale za nim mały update na temat poprzednich spółek.

Bantec (BANT) - sprzedany wczoraj z 280% zyskiem, odkupiony na lokalnym dołku dzis znow przyniósł 45% zysku na chwile obecna czekam na kolejny dołek za nim dokupię akcje
Mphase Technologies - niestety przyniósł dzis -4.57% straty w ogolnym rozrachunku dzis to -8% ale liczę na wzrost wiec trzymam.
Nukkleus (NUKK) - sprzedany przeze mnie z 12% zyskiem za 0.41$ dzis w pewnym momencie osiągnął 1.5$ za akcje.

Frontier Lithium Inc., dawniej Houston Lake Mining Inc., to kanadyjska firma zajmująca się poszukiwaniem złóż. Spółka zajmuje się pozyskiwaniem, rozpoznawaniem i zagospodarowywaniem twardych skał, wysokiej jakości zasobów metali rzadkich. Koncentruje się na pierwiastkach, w tym litu, tantalu, rubidu i cezie. Firma posiada 100% udziałów w projekcie PAK Lithium, który obejmuje 1378 sąsiadujących jednostek wydobywczych o łącznej powierzchni 26 774 hektarów, zlokalizowanych w północno-zachodnim Ontario w Kanadzie. Podpisała strategiczną umowę o partnerstwie z XPS Expert Process Solutions w celu opracowania procesu rafinacji koncentratu spodumenu do wodorotlenku litu. Firma była wcześniej znana jako Houston Lake Mining Inc. i zmieniła nazwę na Frontier Lithium Inc. w maju 2016 r. Frontier Lithium Inc. została założona w 1995 r. I ma siedzibę w Val Caron w Kanadzie. Market CAP spółki to $185.7M, niestety mimo dobrej kondycji finansowej nie wykazuje zysków. Spółka od 5 lutego notowana jest na OTCQB Venture Market („OTCQB”), amerykańskiej platformie handlowej obsługiwanej przez OTC Markets Group w Nowym Jorku, „Notowanie na giełdzie OTCQB jest częścią długoterminowej strategii wprowadzenia Spółki do szerszego grona odbiorców w Ameryce Północnej” - powiedział Trevor Walker, prezes i dyrektor generalny Frontier. Ciekawostka może być, ze udziały posiada Santander Asset Management, S.A., S.G.I.I.C. 0.0075% ($91.3K) , a także Pan Marian Kozioł (0.03% $362.3K), cieszy mnie ten polski akcent. Sam akcje zakupiłem wczoraj do chwili obecnej jest to 25% wzrost liczę na jeszcze kilka, kilkanaście procent za nim sprzedam.

#gielda #pennystock
  • 19