Wpis z mikrobloga

Kilka faktów z Reddit wyłapanych przez dobrych ludzi.
1. grubasy załadowane na początku tygodnia nie mogą sprzedać akcji szybciej niż za 6 ms
2. PM na konferencji nic nie wspomniał o naruszeniu patentu pomimo tysiąca pytań
3. Nie jestem prawnikiem ale zapytałem kogo trzeba bo mam większą pozycję cytuję jego słowa : będę w szoku jeżeli dojdzie do porozumienia przed pm będzie zwlekał a sprawa może ciągnąć się jeszcze 2 lata. 26 lutego mają tylko odpowiedzieć a wydźwięk tej odpowiedzi może być negatywny dla inwestorów
4. Market cap to już 1 mld osobiście liczę na 8-10 co przełoży się na kilka centów (TSNP osiągnęło 6 mld ale hcmc ma dobrą podstawę pod spekulacje )
#hcmc #gielda #pennystock
  • 11
@antc111: ogólnie pod spekułę może jeszcze trochę urosnąć, ale jak firma mająca parę vap sklepów może mieć market cap większy niż miliard $, nawet jeśli mieliby wygrać sprawę?
@antc111: dobra, widziałeś kapitalizację HCMC, a TSNP? xD HCMC jest już warte pół miliarda przy cenie 0,005 za akcję. Gdyby cena wzrosła do pięciu centów za sztukę to byłoby warte prawie tyle co TSNP przy cenie powyżej dolara.