Wpis z mikrobloga

@plesples: On ma całkowitą rację, zjeby kupują komputery za 10k złotych tylko po to by grać na fpsach większych niż ich głupi monitor jest w stanie wyświetlić, jakkolwiek by im głupim debilom nie przetłumaczył, że screen tearing im gre psuje a nie brak 500 klatek na sekunde, nie zrozumieją tego.
Takie audiofile gier komputerowych, z tą różnicą że ci pierwsi mają swoją rację jeżeli chodzi o analogowe kable, a ci drudzy
@yahoomlody
@starskaj
@chamanism

Zbyt emocjonalnie do tego podchodzi i z nieopisaną wręcz nienawiścią, niech każdy gra w co mu się podoba, choć przyznać mu muszę że w kwestii kategoryzacji gry typu CS jako gry taktycznej ma rację, to gra czysto zręcznościowa, która nie wymaga za wiele od gracza poza refleksem i znajomością mechanik. DCS czy Arma są o rzędy wielkości bardziej skompilowane i nastawione na wykorzystanie prawdziwych doktryn, taktyk czy nawet całych
@starskaj to że w szachach jak i chińczyku są pionki nie znaczy że chińczyk ma elementy szachowe. Uwierz mi, grałem w obie gry na poziomie kompetetywnym i dalej uważam że w CS bardziej przyda się dobry refleks niż zdolność przewidywania ruchów przeciwnika. CS po prostu nie ma mechanik, które dały by taką możliwość, jest zbyt zero-jedynkowy, brakuje miejsca na jakikolwiek manewr taktyczny, nie można mówić o taktyce jak umiejętności każdego gracza z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawci0o: mi w lolu czy cs 1.6 lepiej się gra na 200fpsach niż 60 pomimo monitora 60hz. Na 60fps właśnie mam tearing, a na 200 FPS jest 10 razy lepiej
@Pawci0o: Gra nie musi być skomplikowana żeby sprawiała dużą radość z gry. Tibia i cs nie powalają grafiką, ale sam prosty cel gry pozwalający cieszyć się rozgrywką na każdym komputerze, może cieszyć wielu ludzi. A to że ktoś kupuje za mocny zestaw niż potrzebuje to nikogo nie powinien interesować, sam składając komputer staram się kupować to co w danym momencie jest najbardziej opłacalne cena/jakość