Wpis z mikrobloga

#internet #plus #lte Witam. Z powodu braku jakiegokolwiek Internetu kablowego w kamienicy w której zamieszkuje w akcie desperacji zainteresowałem się oferta plusa z lte bez limitu. Jestem w zasięgu LTE, ale czy faktycznie zapewnią mi pełną jego prędkość cały czas czy dadzą jakieś wredne lejki 1mb/s i nazywają to "bez limitu"? Bardzo proszę o opinię lub porady jakiejś alternatywy. Może Internet #radiowy ?
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bahometh: mam złe doświadczenia z plusem szczególnie teraz w pandemii ale w przypadku Play też się dzieją dziwne rzeczy, lejki są bardzo często plus czasem z dupy #!$%@? internet, trzeba przełączać na 3g przez co ping jest wyższy, no i fakt, że jest to internet mimo wszystko jest limitowany bo jak ci się skończy pakiet to prędkość robi się totalnym żartem przy którym nawet nie załadujesz google xD
@bahometh: przy usłudze "LTE bez końca" ograniczeniem może być FUP: "W celu umożliwienia wszystkim Abonentom sprawiedliwe korzystanie z sieci Polkomtel stosuje zasady Fair-Usage-Policy („FUP”). Celem FUP jest zapewnienie każdemu z
Abonentów możliwość sprawiedliwego korzystania z Usług niezależnie od ilości przesłanych danych. Realizowane jest to poprzez przydzielanie odpowiednich wartości
parametrów dostępu do sieci telekomunikacyjnej zgodnie z rosnącym zużyciem danych, w tym obniżenie prędkości transmisji danych do prędkości maksymalnej 32 kb/s." - §