Wpis z mikrobloga

Mirki, tak jak obiecywałem:
Biedamod do #stellaris w uniwersum Walaszkowym( #walaszek #kapitanbomba )
Czy działa? Prawdopodobnie. U mnie tak w każdym razie xD
Czy jest dobrze zrobiony? Nie. Ale kto robi dobrze?

Co jest:
-2 rasy:
-Galak Pizza, która posiada tylko jeden portret Kurvinoxa w czapce Galak Pizzy(jak wiemy wszyscy tam wyglądają tak samo)
-Kosmici - 4 kurvinoxy i 2 #!$%@?, bo tylko na tyle mi sie chciało xd

-Niesamowita lista nazw postaci, planet i statków. Co prawda statków za dużo nie było w bombie, dlatego pojedyńcze statki typu Krążownik, Niszczyciel itp są zabrane z Human(SPQR), ale nikt na nie i tak nie patrzy tylko na nazwe floty także wyjebongo

-Jedna, słownie J E D N A flaga galak pizzy, bo więcej ogarne na przyszłość

I to w sumie tyle. Ponad 6 godzin męczyłem się z portretami, bo mi sie nie chciały pokazać a okazało się, że nawias przez przypadek zostawiłem w jednym miejscu także pozdro dla mnie xd

Link na Steam Workshop:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2394231933

Jak macie jakieś pomysły to piszcie. W planach mam póki co zrobić doradce z różnych tekstów, ale musze je zebrać oraz ogarnąć więcej kosmitów i flag. Chyba tyle xd
B.....a - Mirki, tak jak obiecywałem:
Biedamod do #stellaris w uniwersum Walaszkowym...

źródło: comment_1613241367bbzmwFpCNQH8McwcXIbFQH.jpg

Pobierz
  • 8
@niechswiatplonie: teraz jak już ogarniam w miare jak działają te autystyczne pliki paradoxu to nowe rasy pójdą o wiele szybciej xd
Kiedyś dodam całą ludzkość z Gwiezdnym Patrolem, ale do tego będę musiał na nowo robić nazwy, bo teraz wrzuciłem i kosmitów i ludzi do jednego worka, bo chociaż odcinków było dużo, to sie grubas nie napracował. 5 imion żeńskich przez całą serie. Nazwisk też nie za dużo. Ale jakoś się