Wpis z mikrobloga

@adamos96: Spokojnie, tyle ile tam ciepnołem jest wieczyście zapisane w logach PayPala. A po za tym, że z takich akcji jak ta, pieniądze zaczęły coraz mniej wpływać. Tworząc zakrojoną społeczność uczciwość powinna działać w dwie strony i nie powinno się być takim ugnorantem i twierdzić, że to już były jego pieniądze. Widzowie wywiązali się z umowy i zrealizowali cel. Za to prowadzący, mając gotowy utarg w ręku postanowił zrealizować inną wizję,
DalasTudios - @adamos96: Spokojnie, tyle ile tam ciepnołem jest wieczyście zapisane w...
@DalasTudios: Spoko, dodałem tylko istotny fakt na tym konkretnym przykładzie zbiórki. Jak wszyscy doskonale wiemy suma godzin wszystkich strimów (twitch+yt) przekraczała łącznie przeszło 1000h w ciągu 3 lat z przerwami, stąd ustawionych celów były dziesiątki i nie można w tym momencie generalizować całości na jednym przykładzie. Jednak jak podkreśliłeś ten system mógł być od czasu do czasu zawodny i jak stwierdziłeś, że "nie miał prawa działać przy takim zachowaniu w relacji
@Alozuer0900: Sam chciałbym jeszcze zobaczyć te zmagania w rezerwacie przyrody w Lanci z dziurawą chłodnicą. Ponoć użytkownik @p03e miał dosyć sporą bibliotekę z ostatnich streamów, na których może być ten fragment, przełom 2019/2020, ale nie wiem jak tam u niego z Internetem.