Wpis z mikrobloga

@Imperator_Wladek: Bizancjum ogrywałem nie raz, ale Albania brzmi jak fajna propozycja :)
@rysiek1337: Frozen Assets nie jest tak trudny, jak myślałem. Ja zrobiłem to zmieniając się w bardzo bogatą Rosję, wcześniej niszcząc Moskwę, Danie, RON i hordy. Potem budowa gospodarki i wielkie wojny, by zdewastować Trade Nodes La Manche i Genui. Chyba 80 golda w White Sea mi wystarczyło. Należy pamiętać, że w midgame futra idą z ceną w górę
@AntyNWOpl: Są też dwa osiągnięcia związane z Knightami. Można się fajnie pobawić

Kongo to fajna propozycja na wymagającą kampanie

Kongo jest w miarę łatwe jeśli szybko ogarniesz instytucje i nie dasz się podbić Europejczykom (czyli nie zawsze jest łatwo). Chciałem wbić kolonializm poprzez kolonie (nie udało mi się) i zrobiłem kolonialne Kongo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Imperator_Wladek: Z zakonami, krucjatami itd. wbiłem już wszystko, co się dało ( ͡ ͜ʖ ͡) Z Kongo wiem, że serie nagrywał kiedyś pulchny niedźwiedź i nie wbił tego achiva. Musze sprawdzić, czy mają wgl jakieś fajne misje i wydarzenia, by ten gameplay nie był nudny. Kolonie Afryką, to chyba Songhajem się wbijało kiedys po jakiś achiv :D