Wpis z mikrobloga

Ale to musi być przegryw życiowy być pislicjantem w Warszawie.

Czaicie, minus 15 w nocy, a tu cię delegują wraz z 10 innymi kolegami pislicjantami do pilnowania jakiegoś kawała granitu w kształcie schodów. I tak dzień w dzień tam stoicie #!$%@? wie po co.

Nie patrolujecie sobie ulic, a nuż jakaś patola się będzie biła i jakaś akcja się zadzieje. A nuż kogoś wyrwiecie z opersji. A nuż wlepicie mandat za przejście w nocy na czerwonym choćby xD Nie, stoicie jak słupy soli na tym mrozie pilnować jakiegoś durnego pomnika którego nikt nie odwiedza. Bo jeszcze ktoś se wejdzie po tych schodach na górę i zrobi se zdjęcie, o boże jakie zagrożenie, trzeba 10 typa tam stawiać dzień i noc.

Że tacy są w stanie spojrzeć rano do lustra i myśleć, że naprawdę ich praca służy społeczeństwu XDDD

#pis #policja #bekazpisu #bekazprawakow #warszawa
  • 19
@Antorus: #!$%@?, nic nie muszą robić tylko odbębnić. Są tacy dla których im mniej się dzieje na służbie tym lepiej, dlatego szukają jakiś etatów w WOPD czy konwojówce albo policji sądowej. A im mniej do roboty, tym mniejsza szansa na zmokę i postępowanie dyscyplinarne.
A druga sprawa jest taka, że jakby nikt nie pajacował przy tym "pomniku", to nikt by tam policjantów nie ustawiał. Jakoś kolumny Zygmunta czy pomnika syrenki nikt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
pajacował przy tym "pomniku", to nikt by tam policjantów nie ustawiał. Jakoś kolumny Zygmunta czy pomnika syrenki nikt nie pilnuje, może dlatego że nikt tam nie pajacuje w ramach "walki" z rządem.

@pogromca_idiotow: Ja myślę, że gdyby postawili pomnik, a nie w pełni funkcjonalne SCHODY pośrodku pustego placu dostępnego dla każdego, to zdecydowanie mniej ludzi by tam pajacowało i "walczyło" z rządem...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Że tacy są w stanie spojrzeć rano do lustra i myśleć


@Antorus: sam sobie pod koniec odpowiedziałeś. Do tego dodaj wódkę, bardzo dużo wódki, i przemoc domową. I tak się powoli żyje w tym mundurze

@Antorus: to wina raczej ich przełożonych, nie sadze żeby szeregowym policjantom się to podobało. Do policji idą ludzie o dość specyficznych kwalifikacjach, ale mówienie ze wszyscy to debile to lekkie przegięcie.

Najgorsze co możemy robić to wpychać ich w ramiona pisu, nie na policjantach powinna się skupić nasza uwaga.
Ja myślę, że gdyby postawili pomnik, a nie w pełni funkcjonalne SCHODY pośrodku pustego placu dostępnego dla każdego, to zdecydowanie mniej ludzi by tam pajacowało i "walczyło" z rządem...


@daox: No. Nie podoba mi się estetyka pomnika to będą go niszczyć. Walić jakieś zasady czy pamięc tych ludzi - nie podoba mi się to mam przecież prawo.
@Antorus: Kiedy zrozumiecie ze policja wykonuje rozkazy i są tam gdzie jest zagrozenie? Jak się słyszy nawoływanie do niszczenia kościołów albo schodów smoleńskich to tam wysyłają policjantow, jakby nawoływali to niszczenia kin to by stali pod kinami, jak kiedyś podpalali tęcze to wysyłali policjantów do ochrony tęczy. Czekam na minusy i komentarze ze policjant nie musi wykonywać rozkazów.