Wpis z mikrobloga

Idzie wiosna, a ja mam nadal rozterki, czy 125, czy od razu prawko A. Zewsząd słyszę głosy, żeby się nie bawić w półśrodki i od razu walić na A. Fakt jest taki, że ceny 125 oszalały, tym bardziej, że mnie interesuje głównie Varadero. Chociaż ceny pozostałych 125 też nie są takie atrakcyjne, jak kiedyś.

Turystyczne-Enduro, lub Sportowo Turystyczny. Bardzo podoba mi się Yamaha TDM 850. Varadero 1000 nie biorę pod uwagę, bo Varadero ceny ma spore, a uważam po przewertowaniu internetu, że Yamaha wiele mu nie ustępuje, a wręcz jest porównywalna. Oprócz Yamahy, bardzo spoko jest BMW 1100RT. Ale to BMW, więc jak zobaczyłem ceny części, to troszkę zwątpiłem. Jest coś jeszcze godnego uwagi? V-Strom? BMW F650\650CS? Ewentualnie może po zrobieniu prawka coś mniejszego na początek do nauki, jak Honda CB 250?
#motory #motocykle #motocykleboners #motomirko
  • 76
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: Który to masz rocznik?

160km ^^


@Solitary_Man: Dupa by mi odpadła... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Druga sprawa, że #!$%@? na za słaby silnik. O ile w pojedynkę jeszcze ujdzie, tak w dwie osoby jest już dużo gorzej. A wkręciliśmy się oboje, stąd plan na turystyczne enduro w przyszłości.
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: KA PI TAL NY! Bajaj Dominar mi się cholernie podoba i powiem Ci, że mam chrapkę na nówkę, jesli będą wyprzedaże za rok tej wersji 40KM. Ewentualne używka z pierwszej ręki, bo wole jednocylindorwego KTM 40KM z Indii, niż 20 letnią Japonię. Po Romecie zacząłem zupełnie inaczej patrzeć na te tematy. Ja bym na Twoim miejscu polował za rok na Dominara przedlifotwego 35KM od pierwszego właściciela. Już się za 9-10
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: A jeszcze co do Pulsara, to Romet Division 250 jest też świetną opcją za głupie pieniądze, ALE fatalna dostępność części. Tak samo, jak Zipp Nitro. Bo Yamahę YBR 250 to #!$%@? serdecznie. Dawać 7-8k za motor, który może być po nauce jazdy na przykład, albo przez swoją popularność przeszła przez 20 rąk..
  • Odpowiedz
@Zielony34 dlatego motor tylko w miarę nowy. Kupiłem skuter piaggio Liberty z 2010 to naprawy mnie kosztowały tyle źe omg. Oczywiście wsysstkie zaczepy plastików #!$%@? bo milion osób pchało łapy
  • Odpowiedz
Kupiłem skuter piaggio Liberty z 2010 to naprawy mnie kosztowały tyle źe omg.


@Solitary_Man: Wierzę... Ja byłem Piaggio X8, albo 9 oglądać w Rybniku. Przez telefon perełka. Na miejscu taka padaka, że nawet odpalić nie chciał! Gościu chciał za niego 3600 chyba.

wsysstkie zaczepy plastików #!$%@?


@Solitary_Man: Standard! Piaggio za 1800 też oglądałem i przez telefon miód malina. Na miejscu wszystkie plastiki połamane, skuter stał w stodole i 8 lat
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: To jak mój kumpel z roboty. Ale Wy macie gdzie, ja pod blokiem troszkę gorzej mam. Poza tym, na szczęście wymagania naszych konstrukcji zaczynają się i kończą na "Olej silnikowy - tak" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na forum Rometa to można przeczytać, że oni się w tańcu nie #!$%@?ą i leją zwykły, samochodowy 10W40 i sprzęgła żyją. Jak padną, to nowe kosztują grosze. Temat o ukierunkowaniu
  • Odpowiedz
@Zielony34: Zmiana oleju 5 min dosłownie. Nie zauważyłem tez żeby brał. Olej kupowałem w krośnie wiec wiadomo ze drogo 40zl 1l, na przyszły sezon pewnie zamówię banke 5l i będę lac. No i olej musi być do 4 suwa bo smaruje skrzynie tez. Tam pewnie jakbym zmienił co 1500 to tez się nic nie stanie . Do końca roku zrobię pewnie 5000 w sumie. Jedyne co kupiłem to klocki lepsze bo
  • Odpowiedz
40zl 1l


@Solitary_Man: Mordo, co Ty paczkomatu nie masz w promieniu 30km? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pewnie zamówię banke 5l


@Solitary_Man: Bardzo dobra decyzja! Sam się zastanawiam. Ale powiem Ci coś między nami - zamawiaj teraz, taniej już nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeść to nie woła, może leżeć.

No i olej musi być do 4 suwa bo smaruje skrzynie tez.
  • Odpowiedz