Wpis z mikrobloga

Skończyłem #bettercallsaul. Twierdzenie że ten serial jest lepszy niż #breakingbad to jakieś mocne nieporozumienie.

Serial nie jest zły, takie mocne 6/10, i trzeba przyznać że ma lepiej, głębiej napisane postacie niż BB, bohaterowie zachowują się logiczniej, jest cała masa fajnych smaczków odnoszących się do BB, ma sporo naprawdę super momentów a Kim Wexler to od niedawna moja wymarzona żona (), ale co z tego jak przez 3/4 serialu fabuła ciągnie się jak flaki z olejem i jest potwornie dużo nic nie wnoszących scen. Wiem że w BB też było sporo zapychaczy, ale jednak tamten serial mocniej trzymał w napięciu i jednak był ciekawszy.

Miałem mocne (i chyba słuszne) obiekcje czy brać się za ten serial bo nie znosiłem postaci Saula w BB, ale muszę przyznać że go bardzo polubiłem w tym serialu.

Jako że jestem fanem uniwersum to machnąłem na szybko Breaking Bad loading theme w stylu GTA IV ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seriale #gta #gtav #gry #aftereffects #animacja #tworczoscwlasna
PeterGosling - Skończyłem #bettercallsaul. Twierdzenie że ten serial jest lepszy niż ...
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterGosling: Zobaczymy co zrobią z ostatnim sezonem. W BB ostatni sezon też był taką wisienką na torcie, więc tu może być podobnie. Zwłaszcza, że są plotki o wmieszaniu wątków BB w BCS i spotkanie starych znajomych. Zobaczymy.
@PeterGosling: Mam taką teorię, że twórcy tak polubili to uniwersum, że nie chce im się z nim rozstawać i dlatego tak rozciągają akcję, jeszcze bardziej było to widać przy "El Camino". Przy czym nie byłbym tak surowy, jeżeli chodzi o ocenę, myślę, że te 1-2 oczka można by (w zależności od sezonu) dać. Ale zachwyty zdecydowanie przesadzone.