Wpis z mikrobloga

Gola kupił sobie Corvette.
Boxdel ma Mercedesa (+ sprzedał leasingowanego merca od Rafona kumplowi po ostatniej kłótni).
Pawłowski chciał podwyżkę, bo pewnie za występ dostawał z 1000 zł, a widząc jak Gola szasta kasą (ciuchy luis vitoune za 40k pln, corvette, oceloty, wakacje na wypasie, KRS za 2019 rok wykazał 17 mln zł przychodu itp) to pewnie chciał podwyżkę na poziomie 4-5k zł.
Ja popieram Pawłowskiego, bo ostatnią konferencję prowadził na kozackim poziomie i zgasił Don Debila. A jak wiadomo Don Debil wyrzucił Pawłowskiego z prowadzenia Cage, a teraz doprowadził do wyrzucenia go z organizacji.
Fame się bawi, bo są na topie, ale mi coraz mniej się to podoba. Chodzi mi o ruchy marketingowo-wizerunkowo.
No i jestem w szoku, że Wardęga się sprzedał. No ale wiadomo, nikt nie żyje przeszłością, liczy się kasa i przyszłość.
Proszę o merytoryczne odpowiedzi.
#famemma
  • 9
@Neaopoliti: Wnosi, podsumowuje twoje brednie. Boxdel nie ma żadnego mercedesa, ma tylko Lexusa. Żółty merc był wypożyczony na miesiąc, oddał go teraz, i wypożyczył GTR'a, a w między czasie w wawie miał nową S-Klase. AMG od Rafona było rafona, i oddał go za free do tego ziomka z detalingu, i kupił w leasing BMW. Co ma szastanie kasy Goli do pensji Pawłowskiego na FameMMA? Gola zarabia z kilku źródeł, np. udziały