Wpis z mikrobloga

#vr będzie miało ogromny impakt na nasze życie codzienne gdy tylko sprzęt ten trafi do masowego odbiorcy
wizualizacja inwestycji w świecie realnym dzięki #ar może pomóc inwestorom podjąć decyzję, a sam VR podniesie nasze standardy wobec otaczającej nas rzeczywistości. Ludzie zaczną uciekać od szarej codzienności do virtuala, a z czasem zaczniemy odkrywać świat rzeczywisty na nowo i upodabniać go do tych wirtualnych. To dopiero będzie wyzwanie i fajne zajęcie
Niech no tylko sieci komórkowe zaczną propagować ten sprzęt (ʘʘ)
#gownowpis
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nizax: w jakim ty świecie żyjesz XD
w Kętrzynie to bucha można kupić w max 10 minut na wielkopolskich tablicach
inne rzeczy pewnie równie łatwo
skąd się dowiedziałeś że są narkotyki?
@vieniasn: no cóż mogę ci powiedzieć... to zależy kto ma jakich znajomych. Ja nie mam znajomych, a w szkole to tylko raz mi ktoś zapalenie trawki poza szkołą zaproponował w technikum i to pewnie tak dla żartów bo tam nikt mnie na serio nie traktował :P
@vieniasn: no i pewnie szedłeś sobie spokojnie przez miasto aż tu raptem zaczepił ciebie jakiś degenerat i zaproponował narkotyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzę codziennie przez miasto i czasami nawet wymienię parę słów jak ktoś zaczepi ale nigdy nikt mi nie zaproponował żadnych narkotyków w biały dzień w godzinach porannych i popołudniowych.
Więc albo z ciebie jakiś czarodziej albo twoja postać emanuje jakieś ćpuńskie siły które pozwalają