Wpis z mikrobloga

@Tratak: ja ogryeam sobie. I co najlepsze, to jedna z tych konsoli co mnie wciągnęła. Na X zaraz mi się nudziło, a tu o dziwo nawet coś gram. Co do wiedzmina. Wiadomo, grafika nie będzie tak kozacka jak na kompie, ale jak nie jesteś wymagający, a bardziej liczy się fun to będziesz zadowolony. Polecam też diablo 3.
@Tratak: No więc tak. Przeszedłem całość wraz z dodatkami na Swichu. Gra się bardzo przyjemnie. Niestety, nie polecam grania w docku- bardzo mocno widać ograniczenia konsolki: niska rozdzielczość, bliski draw distanse. Tak jak pisał poprzednik- klatki nie spadają drastycznie, zazwyczaj jest stabilnie, jednak zdarza się, że podczas cutscenek gra chrupnie. Z dodatkowych wad- okropnie długi czas ładowania. Baterię zżera w tempie błyskawicznym i zdarza się że konsolka dość głośno szumi wiatrakami.
@Tratak: grałem na każdej konsoli i niestety moim zdaniem na switchu najgorzej. Mi przeszkadzał bardzo blur podczas ruchu (bo inaczej konsola by nie wyrobiła). Osobiście nie polecam, lepiej na ps4 czy tam xsx kto co ma.
@Tratak jest super. Ograłem na swichu i PS4. Oprócz ciut gorszej grafiki na tv różnicy nie widzę.
W trybie handheld nie widzę graficznie różnicy. A grasz gdzie chcesz. Polecam.