Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki potrzebuje pomocy. Przychodzę do Was z pewną sprawą - szukam jakiegoś fajnego miejsca w Trójmieście (a najlepiej w Gdyni) gdzie mogę wysłać matkę na profesjonalny masaż - problem polega na tym, że kompletnie się w temacie nie orientuję, mama z resztą też nie, żadne z nas nigdy nie korzystało z usług profesjonalisty i nie bardzo wiem jak to ugryźć. Mama mimo swojego wieku (ponad 6 dych na karku) cieszy się dobrym zdrowiem i imponująca kondycja - dużo spaceruje, jeździ na rowerze, w sezonie sporo pływa, świadomie i zdrowo się odżywia. Jedyne co to miewała problemy ze stawem kolanowym, zalecono glukozaminę I ostatnie 3 lata z rzędu zdaje się dostawała w nie zastrzyk jakiegoś mazidła raz na rok aby funkcjonowało poprawnie - ale uważa na to kolano i wszystko jest ok, także to chyba masażu nie wyklucza.
Anyway podsumowując na start wydaje mi się najlepszym pomysłem jakiś ogólny masaż rekreacyjny tak aby zobaczyła z czym to się je, czy jej taka aktywność pasuje. Idealną opcją byłoby gdyby istniała opcja masażu 'z osobą towarzyszącą', wiadomo, dwa łóżka obok siebie, dwóch masazystow - mogłaby zabrać ze sobą siostrę czy koleżankę w takiej nowej, nieznajomej sytuacji czułaby się zapewne mniej skrępowana.
Może znacie jakieś miejsce które warto polecić, którego ofertą warto się zainteresować? Docenię wszelkie rady, zarówno rekomendacje samego miejsca jak i te dotyczące typów masażu który można jej sprezentować. Przez ostatnie 1,5 roku roku byłem w mrocznym miejscu życiowo i mama dużo mi pomogła - od kilku miesięcy jest u mnie dużo lepiej i chciałbym takim drobnym gestem jej się odwdzięczyć.
Z góry dzięki za wszelką pomoc.


#fizjoterapia #masaz #trojmiasto #3city #pytanie #kiciochpyta I może trochę #sport
Pobierz LadniePieknie - Cześć Mireczki i Mirabelki potrzebuje pomocy. Przychodzę do Was z pew...
źródło: comment_1613636493z9LaumIIlLKXb01XeMiEYO.jpg
  • 3