Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jej fenomen polega na tym że ma niecałe 150 w kapeluszu a przyjmuje największe pytongi w branży.


@4pietrowydrapaczchmur:
Mnie tam wielkie pytongi nie kręcą, ale co kto lubi. Ona ma naprawdę ładny uśmiech, jest naturalna (zarówno w kwestii zachowania jak i wyglądu - żadnych mazajów, dorobionych ust czy kolczyków w brwiach) i wcale nie jest brzydka. Oczywiście są ładniejsze petit blondynki: jak Eliza Jane, czy Sammy Daniels, ale nie są tak
@brass: jeśli mówimy juz o uroczych to mam słabość do pani Adrii Rae która niestety póki co zajmuje 3 miejsce w swojej 10 a co do małych obwisłych @krzysztof-kaliski: to bardzo lubiane gwiazdki takie jak Shenna Shaw czy Hilary Scott też nie miały/mają perfekcyjnego biustu ale nadrabiają czym innym.
Niektóre gwiazdki sa naprawdę piękne ale co z tego skoro sceny z ich udziałem są słabe bo nie widać że sie
@4pietrowydrapaczchmur:
Adria Rae niestety zrobiła sobie usta botoxem i już nie jest taka urocza dziewczęca. To samo spotkało Alex Grey (i jeszcze zrobiła sobie jakieś brzydkie tatuaże). Zostaje jeszcze Brooke Haze/Alyssa Branch (ale one już chyba zakończyly karierę) i z nieamerykańskich Arielka (niestety bez hc) i Jia Lissa (z hc).

Przykład z JAV gdzie babki ryczą jak na rykowisku.

Słabe JAV oglądasz. Amerykańskie aktorki to niby nie ryczą?
Napisz co cię