Wpis z mikrobloga

Pluśnij jeśli też masz:
- głównie prawicowe poglądy gospodarcze (przykładowo gospodarka wolnorynkowa, niskie podatki, socjal wyłącznie dla najbardziej potrzebujących)
- raczej lewicowy światopogląd (przykładowo rozdział kościoła od państwa, kompromis aborcyjny, legalna eutanazja, legalna marihuana, neutralny stosunek do osób lgbt)
i od lat bezskutecznie wyczekujesz partii na którą oddasz z czystym sumieniem głos.

Serio, oglądam ten cyrk małp w Sejmie, wykopowe walki skrajnych lewaków z prawakami i czuję się jakbym był z moimi poglądami z innej planety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polska #kompaspolityczny #zalesie
musichastherightto_children - Pluśnij jeśli też masz:
- głównie prawicowe poglądy go...

źródło: comment_16136580231fjiHOTcKeIhoGjEdBfyBn.jpg

Pobierz
  • 139
@music_has_the_right_to_children: Tak z ciekawości, bo nigdy nie interesowałem się, jak konkretne poglądy się nazywają. Ale czy to co opisałeś to nie jest po prostu liberalizm klasyczny? Czyli kasa idzie na potrzeby państwa - wojsko, policja, służby, ograniczenie socjalu do minimum. A co się dzieje społecznie - nie moja sprawa. Twarde narkotyki, miękki narkotyki, małżeństwa z kim chcesz, posyłaj dzieci do szkoły jak chcesz, aborcja za prywatną kasę kiedy tylko masz ochotę
youngfifi - @musichastherighttochildren: Tak z ciekawości, bo nigdy nie interesowałem...

źródło: comment_1613675846SVtvE64D4PRBnLBu6LD6tH.jpg

Pobierz