Wpis z mikrobloga

@T1oo: pamiętam jeszcze limit transferu ^^ To chyba 1GB był (łącze 128kbps, potem było 256). Pamietam jak każdy kurs webdev mówił, że 50kb to max jaki może strona główna mieć, żeby ludzie chcieli wchodzić na Twoją stronę :D
  • Odpowiedz
@T1oo: do dzisiaj jestem pełen podziwu dla technologii ADSL, która na starych drutach miedzianych, które nie trzymały ŻADNYCH standardów potrafiła wykręcić np. 10 mbps :D gdyby nie zajebiści inżynierowie to na rewolucję internetową do dzisiaj byśmy czekali :)
  • Odpowiedz
  • 0
@houseofpain Ja rozłączanie i ponowne łączenie robiłem, jak pobierałem pliki z rapidshare... :) na początku ręcznie, a później to zautomaryzowałem, po każdym pobraniu - sam zmieniał mi adres IP. Też miałem tego Sppedtouch'a jak na pierwszym zdjęciu, później taki kwadratowy też biały modem, a później z wyjściem LAN - koloru czarnego (oczywiście nie od TPSA). Po zmianie firmware w nim działał z Neostradą wyśmienicie, mam go na strychu do tej pory, e
  • Odpowiedz
Pracowałem kiedyś na infolinii TP od Neostrady, ile tych modemów pomogło się (albo i nie) klientom zainstalować. Najśmieszniejsze, że sam nigdy Neostrady nie miałem, a nawet modemu na żywo nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz