Wpis z mikrobloga

Patrzcie, jaka bestia! Małe zdrowe dziecko - największe zagrożenie dla życia wielu współczesnych kobiet i mężczyzn. Jest tak niebezpieczne, że należy je zabić bez zadawania żadnych pytań, zanim się rozwinie i urodzi.

Można skutecznie nie dopuścić do jego poczęcia, ale prawo do przerywania jego rozwoju na wczesnym etapie (lub nawet późniejszym), jest obecnie traktowane jako podstawowe prawo człowieka (kobiety), za które powinni płacić wszyscy.
#aborcja #dzieci #bekazlewactwa #childfree
ciemnienie - Patrzcie, jaka bestia! Małe zdrowe dziecko - największe zagrożenie dla ż...

źródło: comment_16137189888Vu3DIuMY6XyV5NI4Vwe57.jpg

Pobierz
  • 63
@fizzy: mowa jest o zdrowych dzieciach.

Tak, aborcja jest porównywana przez środowiska lewicowe do wyrwania zęba. Głoszone jest hasło aborcja jest ok a kobiety z opresji ratują Aborcyjne Dream Temy. To jest infantylizacja tego zabiegu, który powinien być zarezerwowany tylko do kilku dramatycznych przypadków. I nigdzie nie jest powiedziane ze 12 tc to koniec, nawet przy zdrowym płodzie.
@ciemnienie: Po pierwsze w większości krajów ciąże można przerwać maksymalnie do 12 tyg. ciąży, pod drugie taki zabieg wymaga konsultacji lekarskiej i spotkania z psychologiem. Po trzecie zakazanie aborcji nie powstrzyma nikogo kto będzie chciał taki zabieg przeprowadzić, bo po prostu pojedzie pare kilometrów za granice...
Po czwarte jak wyrywałem zęba to nie dręczyło mnie sumienie.
Tylko uregulowanie tej kwestii prawnie będzie w stanie badać statystyki i podejmować późniejsze decyzje, prawica
za które powinni płacić wszyscy.


@ciemnienie: i moim zdaniem to jest problemem. Niech sobie ludzie robią co chcą, nawet na życzenie, ale jakim prawem mamy się zrzucać bo np "kogoś poniosło" czyli po prostu był zbyt głupi żeby się zabezpieczyć?
Ciąża to nie choroba. Co potem, refundacja korekty nosa i powiększenia cycków?
  • 12
@ciemnienie nie da się 100% zabezpieczyć środkami dostępnymi. Co więcej ewentualne 100% zabezpieczenie jest w Polsce nielegalne.

Na protestach było więcej rodzin z dziećmi niż na tych śmiesznych marszach życia. Wiem, bo byłem. Większość moich koleżanek o poglądach lewicowych ma dzieci lub się o nie stara, czasami zderzając się z polską rzeczywistością w sprawie invitro.

Po prostu zakuty prawicowy łeb nie przyjmie informacji o tym że można czegoś nie robić i jednocześnie