Wpis z mikrobloga

#!$%@?, gdzie my żyjemy XD moja #rozowepaski zamówiła sobie dietę pudełkowa, jako że wychodzę wcześniej do pracy to mogę ją zabrać spod drzwi do domu. Pierwszego dnia fajnie, biorę do domu i elo idę do pracy. Dzisiaj drugi dzień, wychodzę nie ma. Myślę sobie no pewnie mają jednak jakieś opóźnienie w dostawie i będzie później. Różowa dzwoni do kateringu i zgadnijcie co się stało? Katering jedzenie zostawił a ktoś #!$%@?ł siate z jedzeniem XDDD chyba trzeba nie mieć godności żeby ukraść komuś jedzenie. Dlatego moje pytanko do was, czy znacie jakieś sposoby na przyłapanie złodziejaszka?

#pytanie #polska #dieta #patologiazewsi
  • 101
@Leszardo: no to jak macie jakiegoś konesera #!$%@? cudzego żarcia to robisz tak. Idziesz do apteki po coś na przeczyszczenie w proszku, przygotowujesz w domu podobną potrawę co miałeś dostać, dosypujesz tego gówna w dużej ilości i zostawiasz to pod swoimi drzwiami. Jak ktoś ukradnie to przynajmniej się obsra na kolorowo. Dodatkowo możesz kupić sobie taki wizjer elektroniczny do drzwi, będzie nagrywał każdego co przejdzie obok, więc sprawdzisz kto ci jedzenie
Co jest nielegalne? Dodawanie środków przeczyszczających do własnego jedzenia?


@Kuklak: tak
jeśli wiesz że to "twoje" jedzenie ma bardzo duże szanse być zjedzonym przez kogoś innego i z premedytacja narażasz go na sraczkę to się liczy jako otrucie
na tej samej zasadzie na której nie możesz na własnym podwórku (na które wchodzą Ci te durne dzieciaki sąsiadów) zakopać min przeciwpiechotnych - niby twoje podwórko nie?
tak

jeśli wiesz że to "twoje" jedzenie ma bardzo duże szanse być zjedzonym przez kogoś innego i z premedytacja narażasz go na sraczkę to się liczy jako otrucie

na tej samej zasadzie na której nie możesz na własnym podwórku (na które wchodzą Ci te durne dzieciaki sąsiadów) zakopać min przeciwpiechotnych - niby twoje podwórko nie?


@Fearaneruial: Idąc tą logiką nie mogę do swojego dania (np. zabieranego do pracy) dodawać orzechów, bo